Pro-stat 101 харчування

Pro-Stat 101 – харчова добавка на основі білків, вироблена компанією Medical Nutrition USA, яка забезпечує концентроване, рідке джерело всіх незамінних амінокислот. Продукт поставляється в печінці з маслом, натуральними, дикими вишневими та виноградними смаковими добавками, які додають до апетиту та зручності продукту. Перш ніж використовувати білкову добавку, як Pro-Stat 101, спочатку поговоріть зі своїм лікарем або дієтологом, щоб визначити, чи це відповідний продукт для вас.

Розподіл калорій

Pro-Stat 101 забезпечує 101 калорій на 1 унцію. Порція або 2 ст. Кожна порція забезпечує 10,2 г вуглеводів, усе що забезпечується цукром, а також 15 г білка. Приблизно 40% калорій у Pro-Stat 101 надходить із цукру, а 60% – з білка. Сахар в Pro-Stat 101 знаходиться у формі фруктози, а продукт також підсолоджується сукралозою.

Протеїн

15 г білка на порцію забезпечує 30 відсотків рекомендованого добового значення. Джерелом білка є гідролізований кошеровий білок колагену, а також додаткові кількості амінокислоти L-триптофану. Pro-Stat 101 включає всі необхідні, несуттєві та умовно незамінні амінокислоти. Кожна порція містить 8,55г аргініну, що є амінокислотою, яка, як показують, сприяє загоєнню ран, за даними MayoClinic.com. Оскільки білок в Pro-Stat 101 гідролізується, організм здатний поглинати та використовувати його швидше і більш ефективно.

Мінерали

Pro-Stat 101 забезпечує дуже невелику кількість трьох основних мінералів – натрію, калію та фосфору. Кожна порція містить 14,5 мг натрію, 15,6 мг калію та 5,9 мг фосфору. Кожна з цих сум становить менше 1 відсотка від рекомендованої добової вартості. Pro-Stat 101 не містить інших мінералів і не містить вітамінів.

Дозування

Для людей, що знаходяться під дієтичним ризиком, один щоденний 1-унцій. Доза рекомендується. Збільшення частоти від двох до трьох добових доз призначають у осіб з втратою ваги, поганим апетитом або низьким вмістом альбуміну. Індивідуумам з виразками тиску рекомендується приймати від двох до трьох доз до загоювання, а потім приймати добову дозу для запобігання рецидиву. Люди з раком або СНІД можуть вимагати до чотирьох доз на день.

Адміністрування

Pro-Stat 101 можна приймати або перорально, або через живильну трубку. Послідовність продукту – це мед, що полегшує його проковтнути для людей з труднощами ковтання, ніж рідини, що забезпечують консистенцію води. Якщо взято через живильну трубку, трубку слід промити 30-60 мл води перед введенням і ще 30 мл води після введення.