Powerade v gatorade

Powerade і Gatorade є брендами спортивних енергетичних напоїв, але, хоча вони поділяють багато спільних рис, таких як включення електролітів, харчові відмінності встановлюють дві марки окремо один від одного. Розуміння переваг та недоліків кожного бренда допоможе вам вибрати ідеальний напій для тренування.

Вміст вуглеводів

Як Powerade, так і Gatorade напої містять вуглеводи у вигляді цукру, який поповнює енергію під час або після тренування. Оригінальний “Thirst Quencher” Gatorade і традиційні марки Powerade містять в собі 21 грам цукру на 12 жидких унцій, що служить, що робить їх рівними постачальниками легко засвоюваних поживних речовин. Однак тип цукру в кожному напої відрізняється. Gatorade містить сахарозу, також відома як столовий цукор, і глюкоза, ще один простий цукрова суміш, у той час як вміст цукру Powerade походить з кукурудзяного сиропу з високим вмістом фруктози. Дослідження не настійно показали, що один цукор краще, ніж інший під час тренування, але кукурудзяний сироп з високим вмістом фруктози пов’язаний із ризиками для здоров’я, такими як збільшення жирового жиру при надмірному вживанні.

Вітаміни та електроліти

Окрім забезпечення вуглеводів, обидва спортивні напої містять вітаміни, мінерали та електроліти, призначені для підтримки здорових м’язових реакцій та розподілу енергії. Натрій і калій є важливими електролітами, які підтримують розподіл води в організмі, але втрачаються через піт під час фізичних вправ. Gatorade містить 160 міліграм натрію та 45 міліграмів калію на порцію, тоді як Powerade містить 150 міліграмів натрію та 35 міліграмів калію на порцію. Для порівняння, Gatorade трохи перевершує заміну втрачених електролітів. Функції Powerade додають вітаміни B-3, B-6 та B-12 для покращення виробництва та розподілу енергії в організмі.

Напої сорти

На додаток до своїх традиційних напоїв, як Powerade, так і Gatorade є широкий асортимент смаків і сумішей спеціальності. Наприклад, у Gatorade з’являються низькокалорійні напої, що містять лише 7 г цукру на порцію, а також спеціальні напої для витривалості спортсменів з 300 міліграм натрію та 140 міліграмів калію. Powerade налічує напої, що мають нуль калорій і пропонують електроліти та вітаміни, але нуль грамів цукру.

Кращий All-Around Choice

Gatorade і Powerade мають рівні вміст вуглеводів і майже рівний вміст електролітів, хоча Powerade має дещо вищий вміст вітаміну. Якщо ви використовуєте дистанції марафону або якщо у вас є менше грамів цукру під час фізичного навантаження, спеціальні напої Gatorade – найкращий вибір. Інакше конкуренція зводиться до особистих уподобань. Зверніть увагу, однак, що електролітні замінники напої призначені для спортсменів втрачають велику кількість потів протягом декількох годин. Більшість випадкових спортсменів і тренерам з дозвілля найкраще виконують воду як рідку рідину.