Шість пачок для дієтизму для жінок

Абстрактна дієта та її продовження, “Абстрактна дієта для жінок”, була створена головним редактором журналу “Чоловіче здоров’я” Давідом Зінченко, який стверджує, що його дієти можуть допомогти людям досягти бажаного абстракціону 6 шт. Незважаючи на те, що ця шеститижнева дієта включає цілий ряд здорових принципів і має потенціал, що призведе до принаймні певної втрати ваги, жодна наукова праця не пов’язана з цією дієтою, і це, ймовірно, не дасть більшості жінок надзвичайно тонованих м’язів живота, які зазвичай називають “Шість пакетів”. Поставтеся до свого лікаря перед початком будь-якої дієти з втратою ваги або програми вправ, щоб переконатись, що це для вас безпечно.

Шість упаковки знежиреної їжі

Жінкам, що слідують за дієтою Абс, рекомендується їсти триразове харчування, а також закуски за дві години до обіду та вечері та закуску через дві години після вечері. Ресторани, котрі регулярно їдять і їдять протягом дня, можуть допомогти підтримувати більш стабільний рівень цукру в крові, таким чином обмежуючи бажання і голод у між їжею. У дослідженні, опублікованому в “Американському журналі епідеміології” в 2003 році, було встановлено, що споживання їжі принаймні чотири рази на день пов’язане з меншим ризиком ожиріння, ніж споживання трьох або менше разів.

Шість пакетних дієтичних харчових продуктів “Power Foods”

У цій дієті вам не потрібно враховувати калорії або вуглеводів, вам просто потрібно споживати щонайменше дві дієтичні харчові продукти харчування під час кожного прийому їжі та по одному на кожну закуску. Ці продукти, які є поживними і наповнюють, включають горіхи, арахісове масло, бобові культури, зелені листові овочі, молочні продукти, овсяну муку, яйця, цільні зерна, оливкове масло, ягоди, порошок із сироваткового білка та індичку та інші м’ясні м’яси; Може легко вписатися в здорову дієту з втратою ваги. Ви також повинні випити коктейлі, виготовлені з суміші цих харчових продуктів, таких як йогурт, сироватка, ягоди та арахісове масло, і включати ці продукти в деякі з ваших закусок протягом тижня.

Дослідження підтримки харчової продукції

Йогурт, овочі, фрукти, горіхи та цільні зерна пов’язані зі зниженням ваги, за результатами дослідження, опублікованого в Journal of Medicine New England в 2011 році. Горіхи, арахісове масло, м’ясо, яйця, порошок білка з сироваткового складу, бобові І молочні продукти – це хороші джерела протеїну, що може допомогти підвищити ситість і втрату ваги. У дослідженні, опублікованому в журналі “Харчування, метаболізм та серцево-судинні захворювання” в 2009 р., Виявлено, що дієти з високим вмістом білка призводять до більшої втрати ваги, ніж стандартні дієти з білків. Обидва горіхи та оливкова олія забезпечують мононенасичені жири, які можуть допомогти обмежити відкладення жиру в області черевної порожнини, згідно з дослідженням, опублікованим в 2007 році. Діє принаймні три порції на день цільних зернових, таких як вівсянка, пов’язані З меншим вмістом черевної порожнини та меншим індексом маси тіла, відзначає оглядова стаття, опублікована в журналі “Здорове харчування” у 2008 році.

Продукти харчування, щоб уникнути для жінок на цій дієті

Ви не хочете просто додати харчові продукти до своєї дієти, вам також доведеться уникати або обмежувати деякі інші продукти харчування. Наприклад, вам рекомендується уникати алкоголю та пити не більше двох склянок дієтичної соди в день. Замість цього пийте зелений чай, молоко з низьким вмістом жиру або воду. За даними дослідження, опублікованого в “Журналі харчування” у 2008 році, речовини в зеленому чаї під назвою “катехіни” можуть допомогти збільшити втрату жирової губи внаслідок фізичних вправ. Уникайте продуктів із транс-жирами, насиченими жирами, очищеними вуглеводами або кукурудзяним сиропом з високим вмістом фруктози. Винятком із цих правил є те, що один раз на тиждень ви можете мати “обдурену їжу” і з’їсти все, що завгодно, тому ти не будеш жадати його в інший тиждень.

Важливість вправи для шестипанної дієтичної ваги

Абсолютна дієта для жінок вимагає фізичних вправ, включаючи щонайменше три тренування сили та дві абс тренування щотижня. Кардіус включений у розминки для силових тренувальних тренувань, але Zinczenco рекомендує легкі тренування у серце протягом днів між тренувальними тренуваннями, а також принаймні один проміжок тренувань на тиждень. Отримання регулярних серцево-судинних вправ може допомогти більше втрати ваги, ніж розтягнення, в тому числі зменшення як брюшного, так і загального жиру, відповідно до дослідження, опублікованого в журналі Американської медичної асоціації в 2003 році. Комбінація тренувань сили та кардіо є ще більш корисною для Зменшуючи живіт в черевному порожнині, ніж кардіотроп, за даними іншого дослідження, опублікованого в журналі “Фізіологічна антропологія та прикладне гуманітарне наукове дослідження” у 2003 році. Щоб отримати повну інформацію про дієту та програму вправ, вам потрібно буде або купити книгу, або заплатити за використання Інтернет-версія дієти.