Шкив машини вправи керівництва

Машини тарілки – універсальні інструменти для вправи, що знаходяться у багатьох тренажерних залах. Швидко настроюється, легко налаштовується і пропонує безліч вправ, шківні машини можуть бути використані для практично практично кожної м’язи у вашому тілі. Використовується разом із стійкою для тренувань або м’якою стійкістю, шкивові машини можуть бути більш ефективними, ніж багато машин із стійкістю до твердого тіла.

Переваги

Машини калібрування дозволяють здійснювати тренування з відносною безпекою, оскільки ви не можете втратити вагу на собі під час розробки. Вправи, такі як стендовий прес і плечовий прес, за своєю суттю небезпечні, тому що якщо ви не зможете завершити ліфт, то вага може призвести до збою на вас, що може призвести до серйозних травм. Це не справа з шківу вправ. На відміну від традиційних вправ вільної ваги та стійкості машини, вправи ударних машин дозволяють виконувати тренажери в ряді позицій тіла. Ви можете вибрати стоячи, сидіти або лежати на стійці для вправи або стійці м’яч. Це можливо завдяки тому, що ви можете легко змінити висоту шкиву відповідно до ваших індивідуальних уподобань і вимог; оскільки кожна кінцівка може використовуватися окремо, використання шківової машини сприяє балансу між вашими лівими та правими сторонами. Багато машин із стійкістю до фіксованого шляху та деякі вправи для вільної ваги можуть приховати відсталість сили зліва направо, що може призвести до м’язової дисбалансу та можливої ​​хронічної травми.

Багатопланових рухів

Шарнірні машини можуть бути використані для роботи вашого тіла з найрізноманітніших напрямків – називають літаки. Традиційні силові тренувальні вправи підкреслюють саггітальну площину. Садгітальний планшет включає в себе передні та зворотні рухи, такі як розширення ніг або біцепси локони. Ваше тіло вигідно від рухів, пов’язаних з фронтальним плоскою – з боку в бік рухів – і поперечний або обертальний площині. Багато спортивних і щоденних заходів проводяться в декількох літаках, тому добре підходить для тренувань, щоб працювати ваша м’язи в багатопланових формах. Тренажерні вправи, такі як горизонтальні вигини, занурення в грудне прес та бічні присідання кидають виклик своєму тілу таким чином, що це неможливо з багатьма традиційними лінійними вправами.

Загальноприйняті машинне вправу

Окрім передових багатопланарних вправ, шківова машина може використовуватися для ряду спільних силових тренувальних рухів. Регулюючи шків до найвищого положення, ви можете виконувати різні трицепсові вправи. Коли шків встановлено в найнижчу позицію, ви можете виконувати біцепсові завитки, вертикальні ряди та кілька плечей, піднімаючи та натискаючи. Якщо ви встановлюєте шків навколо висоти плеча, ви можете виконувати численні мухи, кросовери, натискання та тягне, щоб зосередитися на суті, плечах та верхній частині спини, а також на велику кількість основних вправ.

Використовується у спорті

Оскільки ви можете змінити кут, за яким ви виконуєте свої вправи, ви можете використовувати тренування ударних машин, щоб відтворити спортивні рухи. Наприклад, метатель металурки може встановити шків у такий спосіб, щоб вони могли імітувати дію метання, або тенісист може використовувати шківу для імітації гри в задню руку. Такий тип цільового навчання, як правило, неможливо з вільними вагами або традиційними машинами опору на фіксованому шляху.

Обережно

Якщо ви сидячі, значно страждають надлишковою вагою, страждають на будь-які серйозні захворювання або в іншому випадку не впевнені щодо вашої придатності до фізичних вправ, ви повинні отримати і повністю зрозуміти від вашого лікаря, перш ніж починати будь-які нові або напружені програми вправ. Переконайтеся, що ви знайомі з системою шківів, яку ви використовуєте, і перевірте кабелі на наявність ознак зносу. Завжди прогрівайте перед роботою, виконавши деяке легке серце і розтягніть, щоб ваші м’язи та суглоби були готові до більш наполегливих вправ.