Шелушанки і вугрів

Скиллинові лушпиння походять з насіння плантаго овата, чагарникової трави. Вони є багатими джерелами клітковини, які можуть зробити їх корисними для людей, що страждають на акне, але немає конкретних досліджень, що підтверджують цю користь. Крім того, шкура псілію може викликати побічні реакції у деяких людей. Зверніться за консультацією до дерматолога за додатковими порадами щодо прийому псевдофруктових шкурок для лікування вугрів та інших процедур, які можна використовувати для більш чіткої шкіри.

Псиліум Хаски і запалення

Як і в інших джерелах клітковини, лушпиння псілію допомагає уповільнити спорожнення їжі з вашого шлунку, що допомагає запобігти викидам в глюкозі в крові та рівнях інсуліну. Інсулін – це гормон, який посилює запалення у вашому організмі, за словами Джеймса Бальха, доктора медичних наук та автора “Препарат для альтернативних препаратів”. Запалення поширюється на всі види вугрів, однак це є серйозною проблемою при кистозних вуграх, що призводить до опухлих, Наповнені кісти, які можуть бути болючими.

Угри ускладнення Psyllium Husk

Якщо у вас алергія на шкірозони, можливо, що споживання цього волокна може зробити ваш вугрів гіршим. Згідно з Медичним центром університету штату Меріленд, харчова алергія може вплинути на вугри у дорослих. Алергія на лушпиння псілі є реакцією на протеїн у волокні, що виділяє такі реакції, як свербіж, вулики або набряки у роті. У цьому випадку найкраще уникати прийому кишечника для лікування вугрів.

Дослідження

Незважаючи на відсутність досліджень, що підтверджують переваги застосування шкури псілію спеціально для вугрів, є декілька досліджень, які показують його переваги для зниження рівня глюкози в крові. В одному дослідженні, опублікованому в “Journal of Clinical Gastroenterology” у вересні 2010 р., Італійські дослідники розглянули вплив психолінії на метаболічний синдром, набір медичних умов, що включає високий вміст глюкози в крові, високий рівень холестерину та високий кров’яний тиск. Дослідники виявили, що водорозчинні волокна, такі як псілій, допомагають регулювати рівень глюкози в крові після постування та рівні інсуліну у пацієнтів з цукровим діабетом, що не мають інсуліну, коли вони приймаються разом з їжею.

Міркування

Оскільки дієта не є фактором для всіх, хто страждає на прищі, ви можете визначити його вплив на вас, видаляючи його або додавши його до своєї дієти. Університет штату Меріленд медичний центр рекомендує дорослим приймати ½ до 2 чайної ложки. З псилію щодня. Це може зайняти кілька тижнів або місяців, перш ніж ви помітите поліпшення у вашій вугрі. Перш ніж приймати дієтичні зміни, зверніться до свого лікаря, якщо у вас виникли захворювання, такі як діабет або серцеві захворювання. Крім того, ви повинні приймати багатогранний підхід до лікування вугрів, в тому числі використання засобів, які рекомендує дерматолог.