Чи слід їсти білок або вуглеводів за день до того, як армія піднялася?

Армійський тест на фізичну фізичну активність (APFT) – оцінка загального здоров’я та атлетизму, яку солдат повинен пройти до того, як він закінчив базову підготовку та два рази на рік, коли він є активним службовцем. Хоча протягом декількох місяців до APFT харчування не займе місце фізичного кондиціонування, збалансована їжа перед тестом може дати вам енергію, яку потрібно виконати, щоб досягти максимальної цілісності.

Тест

APFT складається з трьох, приурочених до спортивних подій – сидячих, віджимань і двомільового бігу. Солдати повинні виконувати встановлену кількість сидячих і віджимань, визначених їх віком і статтю, протягом певного часу, щоб пройти тест. Якщо військовослужбовець не виконує APFT, він повинен повторно пройти тест протягом 3 місяців, протягом якого він не має права на просування по службі або на повторне запрошення.

Білків або вуглеводів

Бігуни марафонів часто набирають навантаження на вуглеводи, перш ніж гонки і тіла, зазвичай, обирають високобілкову дієту. Оскільки APFT передбачає короткі тренувальні заняття з аеробної вправи та сили, ви повинні включати обидва білки та вуглеводи у вашу попередню страву, щоб захистити та відновити ваші м’язи та утримати рівень цукру в крові від збою.

Терміни

Попросіть запит Аліса, служба Колумбійського університету, рекомендує їсти велику їжу від 3 до 4 годин до напруженої фізичної навантаження та невелику їжу або закуску за 1-2 години до тренувань. У місяці, що передують вашому тесту, експериментуйте з часом. Індивідуальні швидкості метаболізму змінюються, тому ви можете відчувати себе краще їсти контейнер з йогурту перед APFT, поки іншому солдату може знадобитися бутерброд та деякі фрукти. Продукти, які ви їсте за кілька днів до вашого APFT, також можуть вплинути на вашу продуктивність. Згідно з підручником Департаменту армійського фітнес-тренінгу, “Через те, що продукти харчувались один-три дня до того, як діяльність забезпечить частину палива для цієї діяльності, важливо кожного дня їсти їжу, багату складними вуглеводами”.

Вибір

Виберіть різноманітні здорові білки та вуглеводи для попереднього тестування їжі. Деякі хороші варіанти включають яйця, сир, йогурт, горіхи, фрукти та овочі, цільнозерновий хліб або злаки, гранола барів, протеїнові батончики, коктейлі та сухарі. Якщо фізичні навантаження призводять до виходу з ладу цукру в крові, принесіть невелику закуску, таку як барбекю гранола, крекери та арахісове масло до місця тестування і з’їдайте його безпосередньо перед початком.