Чи повинен дитина йти купатися, коли він холодний на грудях?

Бризки та плавання у воді можуть стати виграшною дією для дітей, якщо вони здорові. Якщо у дитини є холодна сундук, ви, напевно, помічаєте різні неприємні симптоми. Знання про те, коли витягнути заглушку на басейн, може бути дещо складним, особливо якщо ваш хлопець не хоче пропускати час у пулі.

Холодні симптоми сундуку

Якщо у вашої дитини є холодна сухість, ви можете помітити сухий кашель через день чи два, перш ніж з’являться інші симптоми, за словами лікаря Чарльза Брайана з Медичною школою Університету Південної Кароліни. Коли інфекція прогресує, кашель стає продуктивним з слизу. Ваш хлопець також може мати лихоманку, головний біль і біль у грудях.

Дивлячись на свою дитину

Заохочуйте дитину відпочити, коли він не відчуває себе добре. Натискайте рідини, щоб допомогти вашою дитині відновитись – особливо при закупорюванні грудної клітки, і якщо у нього є лихоманка, порадиться веб-сайт KidsHealth. У будь-який час, коли ваша дитина проявляє холодні симптоми і відчуває себе під погодою, важливо звернути увагу на симптоми та уповільнити його, щоб уникнути серйозних захворювань. Припинення активності, такі як плавання, дасть дитині відпочинок, а також уникне ознобу, яке може статися після занурення в воду. Захворювання на грудях нерідко морфінгує вторинними хворобами, такими як бронхіт, попереджає Центри контролю і профілактики захворювань. При бронхіті ваша дитина буде мати біль у грудях та задишку, тривалістю від двох до восьми тижнів.

Рекомендації щодо плавання

Ваша дитина буде заразною з перших появою симптомів, яка триватиме від двох до чотирьох днів, повідомляє веб-сайт KidsHealth. Під час гострих симптомів холоду ваша дитина, мабуть, не відчуватиметься добре. Він може зменшити енергію через хворобу, що робить плавання недоцільним. Люди з заразними хворобами не повинні плавати в районі громади через можливість поширення хвороби, попереджає професор Брент С. Рушаль з Державним університетом Сан-Дієго. Люди з симптомами хвороби, які досить погано впливають на рівень активності, не повинні плавати, тому що активність може знизити силу та імунітет. Зачекайте приблизно через 48 годин після лихоманки, а найгірший кашель розсіється, перш ніж ваша дитина повернеться у воду, радить веб-сайт WaterBabies.

Отримання медичного лікування

Якщо у вас є питання про те, чи ваша дитина повинна плавати, проконсультуйтеся з доглядачем своєї дитини. Помилуйтесь з обережністю і не плавайте під час холодної сухості, якщо ви не впевнені, що плавання це гарна ідея. Якщо холодна сумочка вашої дитини демонструє ознаки ускладнень, зверніться за медичною допомогою. Симптомами, що викликають занепокоєння, є температура більше 100,4 градусів за Фаренгейтом, кашель із товстим або кривавим слизом, утруднене дихання або симптоми тривалістю понад три тижні, за даними CDC.