Червоні плями на грудях

Червоні плями на грудях можуть вказувати на ряд умов, включаючи вулики, висип або дерматит. Іноді червоні плями викликані раком. Ви можете відчути симптоми свербіння або болю, або взагалі ні. Інші причини плям – мастит, ектазія молочної залози, хвороба Педжета грудей або запальний рак молочної залози.

Мастит

Червона, теплова, опухлі та / або болісні груди – повні з ознобом або лихоманкою – вказує на грудну інфекцію. Мастит в основному вражає жінок в перші кілька місяців після народження дитини або під час годування груддю. Веб-сайт клініки Mayo повідомляє, що не потрібно припиняти грудне вигодовування через мастит, але попереджає, що це може вплинути на ваш енергетичний рівень, а тим самим тимчасово втручатися Ваша здатність піклуватися про дитину.

Молочна протока Ectasia

Коли молочний канал розширюється, стіни протоки можуть потовститися і залити рідиною. Молочковий канал estasia більше імовірно впливає на жінок віком від 40 до 60 років. Для деяких шкіра під сосками може стати червоною або чутливою, для інших це може спричинити виписку з соска, а для інших симптоми не можуть бути ознаками .; Часто цей стан очищається самостійно. Інколи антибіотиками або навіть хірургічними операціями потрібно.

Хвороба Педжета

Ця форма раку молочної залози є рідкісною, згідно з веб-сайтом клініки Mayo, і видно в ареолі – пігментованій шкірі, що оточує сосок і самий сосок. Вона не має ніякого відношення до метаболічної хвороби кісток, що носить однакове ім’я. З жінок, у яких діагностовано захворювання Педжета грудей, більшість із них – 50 років і старше, а також раку молочної залози.

Запальний рак молочної залози

Запальний рак молочної залози більш агресивний – і менш очевидний для виявлення – ніж будь-який інший рак молочної залози. Замість того, щоб називати себе групою, яка міститься в самозйомці, клінічному іспиті або маммограмі, ІВС змушує вашу груддю почервоніти, розігрітись і стати теплим. За даними Доктора Сьюзен Лав дослідницького фонду, шкіра на грудях може розвинутися ямки, як шкірка апельсина, і сосок може відмовитися. Лімфатичні вузли в ямі та внизу можуть набухати; ці симптоми нагадують мастити – і тому, що ІВС представляє лише 6% випадків раку молочної залози з діагнозом – Любов каже, що лікар лікує симптоми антибіотиками перед тим, як замовляти біопсію.

Поговоріть зі своїм доктором

Якщо ваша грудина відображає що-небудь незвичайне, зверніться до лікаря для проведення перевірки. Тим не менш, веб-сайт клініки Mayo рекомендує кілька способів самопідготовки: не подряпайте, не поширюйте зволожувач, який не містить аромату, або додаєте тепло в зону та уникайте стресу.