Червоне манго харчування

“Червоне манго” – національна ланцюжок, що спеціалізується на заморожених продуктах з йогурту, які виробляються з пробіотиками, ті ж штами живих бактеріальних культур, які містять традиційний йогурт. Оскільки не всі заморожені йогурти та заморожені напої містять пробіотики, продукти червоного манго, як правило, є більш здоровими, ніж багато альтернативи, які виробляються з великою кількістю цукру та штучних інгредієнтів.

Пробіотики

Продукти червоного манго виготовляються так само, як і звичайний йогурт, в якому включені корисні пробіотичні бактерії. Пробіотики можуть допомогти при травленні та захисту травної системи від шкідливих бактерій. Регулярно вживані пробіотики можуть допомогти забезпечити полегшення та лікування діареї, інфекцій сечових шляхів, синдрому роздратованого кишечнику, кишкових інфекцій, простудних захворювань та грипу.

Заморожений йогурт

За даними RedMangoUSA.com, 1/2 склянки мадагаскарського ванільного замороженого йогурту компанії налічує 80 калорій, не містить жиру або холестерину, 105 мг натрію, 18 г вуглеводів, 2 г протеїну, 18 г цукру та без клітковини. На відміну від цього, Міністерство сільського господарства США зазначає, що типовий 1/2 чашки порції ванільного замороженого йогурту має 115 калорій, 3 г протеїну, 4 г жиру, 17 г вуглеводів та 17 г цукру. Напівсектичний темно-шоколадний заморожений йогурт Red Mango має 100 калорій, 0,5 г жиру, без холестерину, 110 мг натрію, 24 г вуглеводів, 2 г протеїну, 23 г цукру та менше 1 г волокна.

Смути

Коктейлі “Червоного Манго” виробляються з фірмовим йогуртом та різноманітністю справжніх фруктів, але вони набагато вище калорій, ніж заморожений йогурт. Наприклад, манго-банановий коктейль має 430 калорій, 9 г жиру, 150 мг натрію, 82 г вуглеводів, 8 г волокна, 8 г протеїну та 47 г цукру. Поряд з нежирним йогуртом, манго і бананом, в коктейлі також міститься гарбузовий гренла і нуль калорійний підсолоджувач.

Інші напої

Хоча Red Mango є найвідомішим за його заморожений йогурт та супутні продукти, компанія також продає обмежене число холодних напоїв та інших напоїв. Одним з таких прикладів є напій з темного шоколаду та банану “гарячий шоколадний холодильник”, який має 420 калорій, 1,5 г жиру, 340 мг натрію, 99 г вуглеводів, 4 г волокна, 7 г білка та 87 г цукру у великих розмірах.

Хоча речі з йогурту Red Mango можуть бути більш поживними, ніж ті ж предмети, які не використовують всі натуральні інгредієнти, все ж таки найколісніше з’їсти їх у поміркованості. Великі розміри можуть додати сотні калорій і десятки цукру грамів до ваших щоденних підсумків, не пропонуючи багато вітамінів і мінералів, тому пам’ятайте, скільки ви їсте, коли замовляєте в лічильнику, і переконайтеся, що основу вашої дієти складається Цільних зернових, нежирних білків, овочів та фруктів, а також знежирених та нежирних молочних продуктів.

Міркування