Червона кіноа поживна перевага

Червона кіноа, спочатку основна інка, має найбільше вміст білка у всіх зернових. Кіноа має ніжний аромат, хрустку текстуру і має багато різновидів, включаючи білий, чорний та червоний. Червона кіноа також багата необхідними мінералами та вітамінами і не містить глютену. Згідно з Національною базою даних про харчові продукти, яка надає повний поживний матеріал, 1 склянка вареної червоної кіноа становить 222 калорії. Насолоджуйтесь червоним кіноа в салатах, супах або у вигляді світлого, пухнастого гарніру.

Протеїн

Червона кіноа та всі сорти кіноа містять повний білок, тобто всі дев’ять незамінних амінокислот у правильних пропорціях. Вам потрібна поставка амінокислот з білка у вашому раціоні для підтримки росту та репарації тканин і органів. Одна чашка вареної червоної кіноа містить 8,14 г білка. Кількість білка, рекомендованого щодня в Інституті медицини, становить 46 грамів для жінок і 56 грамів для чоловіків.

Волокно

Дієта з високим вмістом волокна сприяє серцевому і травному здоров’ю та контролює рівень глюкози в крові та концентрацію інсуліну. 1 чашка подачі приготованої кіноа забезпечує 5,2 г дієтичного волокна. Інститут медицини рекомендує чоловікам споживати 38 грамів клітковини щодня, а жінки споживають 25 грамів.

Фолят

Фолят, також відомий як вітамін B9, є водорозчинні вітаміни, необхідні для підтримки та виробництва нових клітин, а також для синтезу ДНК та РНК. Одна чашка червоної кіноа забезпечує 78 мікрограмів фолієвої кислоти. За даними Інституту медицини, дорослі потребують 400 мікрограмів фолатів щодня. Адекватне прийом фолатів у жінок дітородного віку знижує ризик вроджених вад.

Залізо

Вам потрібне залізо у вашому раціоні для виробництва нових червоних кров’яних тілець і для деяких ферментів, які беруть участь у енергетичному обміні. 1 чашка подачі приготованого червоного кіноа забезпечує 2,76 міліграми заліза. Інститут медицини рекомендує щоденно 8 міліграмів заліза для чоловіків та 18 міліграм для жінок. Тип заліза, знайдене в рослинних продуктах, таких як кіноа, краще засвоюється при споживанні з продуктами з високим вмістом вітаміну С, таких як брокколі або помідори.

Цинк

Цинк необхідний для функції майже 100 ферментів і відіграє структурну роль в клітинних мембранах. Одна чашка вареної червоної кіноа забезпечує 2,02 міліграми цинку. Сума щоденного цинку, рекомендована Інститутом медицини, становить 8 міліграм для жінок та 11 міліграм для чоловіків. Цинк також необхідний для належної функції імунної системи.