Червона квасоля небезпека для здоров’я

Червона квасоля, звичайна добавка до біс чилі та інших страв, є поживним овочем, повним білка, вуглеводів, вітамінів і мінералів. Незважаючи на це, існують ризики для здоров’я, пов’язані з їх споживанням. Розуміння цих ризиків може допомогти включити боби в раціон належним чином, не завдаючи шкоди вашему здоров’ю.

Отруєння гемаглютиніном

Червоні боби містять сполуку, відома як гемаглютинін, що є антитілом, яке викликає утворення еритроцитів. При надходженні у високих кількостях гемаглютиніни в цих бобах можуть викликати діарею, болі в животі, нудоту та блювоту. Ця речовина інактивується, коли боби готуються, тому єдиною небезпекою є їжа сирої боби. При споживанні червоної квасолі забезпечте правильне приготування бобів.

Проблеми травлення та кишечника

Вам потрібно 25-38 г клітковини на день для кращого здоров’я, хоча ваші потреби зменшуються, коли ви старієте. 1 порція червоної квасолі містить 13,1 г клітковини. Якщо ви їсте велику кількість червоної квасолі або їдять нормальну порцію в дієті, що вже має багато клітковини, це може спричинити проблеми з травленням та здоров’ям кишечника. Ці проблеми включають газ, біль у животі, діарею та блокований кишечник.

Раковий ризик

Фолят у червоних квасолях – кожна 1-скляна порція забезпечує 230 мкг цього вітаміну – як правило, вважається корисною, це може допомогти зменшити деякі вроджені дефекти. Однак отримання фолієвої кислоти може спричинити проблеми зі здоров’ям. Вам потрібно 400 мкг фолієвої кислоти щодня. Дослідження, опубліковане в журналі “Журнал Американської медичної асоціації” у 2009 році, вказує на те, що учасники дослідження, які хворіють на серце, котрі приймали по 0,8 мг фолату в день разом з іншими вітамінами, показали підвищений ризик розвитку раку.

Ушкодження органів

У тому числі червона квасоля у вашому раціоні забезпечує залізо – 5,2 мг на чашку, що допомагає задовольнити ваші щоденні потреби по 8 – 18 мг щодня. Проте занадто багато заліза може бути небезпечним, тому уважно стежте за своєю дієтою, щоб переконатись, що в їжу нирки не вносять надлишку заліза в раціон. Перевантаження заліза може спричинити пошкодження серця та мозку, що може призвести до інсульту або серцевих нападів.