Чай з малинових листків для кровотечі після викидня

Американська асоціація вагітності повідомляє, що приблизно від 15 до 20 відсотків підтверджених вагітностей призводять до викидня, як правило, протягом першого триместру. Симптоми викидня – це вагінальна кровотеча, яка може бути коричневою або червоною за кольором. Чай із малинових листків, який пропагує акушерки та практики цілісної медицини, може або заспокоїти, або посилити кровотечу залежно від надлишку дози чаю. Трав’яні засоби рідко рекомендуються практиками звичайної медицини через відсутність наукових досліджень. Порадьтеся з консультантом з охорони здоров’я, перш ніж приймати чай з малиновим листям.

Довідкова інформація

Американська асоціація вагітності пояснює, що чай з малинових листків служить матеріальним тоніком для полегшення праці та зменшує ризик розвитку медичних ускладнень, таких як дострокове приплив, надмірне кровотеча або прееклампсія. В’яжучий характер дубильних речовин, забезпечених чаєм, зміцнює матки, що може полегшити кровотечу, пов’язану з викиднем. Крім того, лист чаю з малини містить залізо, мінерал, необхідний для профілактики анемії. Анемія виникає через залізо дефіцитну дієту або коли організм втрачає значну кількість крові.

З турботою про здоров’я

Місцевий Harvest, інформаційний сайт, призначений для сполучення споживачів із місцевими фермерами, зазначає, що висока доза чаю з малинових листків може призвести до розслабленню або припинення матки. Скорочення матки може допомогти заспокоїти кровотечу, тоді як розслаблення матки може збільшити крововтрату, оскільки розслаблена матка не зможе контролювати втрату крові з плацентарного майданчика. Відповідно до досліджень “Барнет” та “Chase Farm”, нездатність розслабленої матки до контракту є найпоширенішою причиною післяпологового крововиливу.

Суперечка

Незалежно від того, чи вагітні жінки або жінки, які нещодавно перенесли викидень, повинні проковтнути листя чави малини спірним. Експерти, які виступають проти листя чаю малини під час вагітності, не погоджуються з етапами вагітності, в яких чай повинен бути дозволений. Drugs.com пропонує припустити, що вагітні або годуючі жінки уникають малинового чаю, тоді як Американська асоціація вагітності вважає чай з листям малини безпечним протягом другого та третього триместру. Жінки, які нещодавно перенесли вагітність, повинні застосовувати ті ж заходи безпеки, що й вагітні та годуючі жінки, оскільки їх тіла перебувають у крихкому стані здоров’я.

Міркування

У дослідженні, опублікованому в листопаді 2009 р. Видання “Додаткова терапія в клінічній практиці”, було зроблено висновок, що подальші дослідження необхідні для повного розуміння наслідків малинового чаю для вагітних або годуючих жінок. Порадьтеся зі своїм лікарем щодо останніх досліджень, присвячених впливу листового чаю малини та кровотечі після викидня та альтернативних варіантів лікування.