Харчування баджра роті

Роті – це хіндіське слово для плоского хліба, а баджра – просо; байра роті – це тортліллайк, зроблений з просочної муки. Просо – це зерно, що не містять глютену, тому баджра роті пропонує альтернативу, щоб спробувати виключити глютен з раціону. Якщо ви їсте лише одну маленьку баджрі-роті, ви отримаєте білок, вітаміни групи В та магній.

Огляд Баджра Роті

Деякі рецепти для байра роті вимагають борошна пшеничного змішаного з кефіром або очищеним маслом і достатньою кількістю води, щоб досягти потрібної консистенції. Тим не менш, інші рецепти вимагають виготовлення плоского хліба з нічого, крім просо борошна та води. Кількість борошна, додана до борошна, настільки мала, що вона складає лише близько 5 калорій і не містить поживних речовин для однієї порції плоского хліба. Це означає, що всі поживні речовини походять з просо борошна.

Комплексні вуглеводи, протеїни та калорії

Це займає близько 1/4 склянки просо борошна, щоб зробити одну байру роті. В одній плоскої овочевої сушені 111 калорій і 22 грами вуглеводів. Оскільки рекомендується дієтичне харчування для вуглеводів становить 130 г на день, ви отримаєте 17% від вашого щоденного споживання. Ці вуглеводи майже повністю складаються з крохмалів, які повільно перетравлюються складними вуглеводів. Ви також отримаєте 6 відсотків щоденного значення білків на основі споживання 2 000 калорій щодня.

B Вітаміни для енергії

Ви отримаєте три вітаміни групи В з споживання одного байра роті: тіаміну, ніацину та вітаміну В-6. Всі три функціонують як коферменти, що означає, що вони повинні бути присутніми для певних ферментів для виконання своїх завдань. У цій ролі вони допомагають метаболізувати вуглеводи, білки та жирні кислоти в енергію. Вітамін В-6 також допомагає виробляти нейромедіатор, який регулює ваш настрій, апетит та цикли сну – серотонін. Одна байра роті містить 8 відсотків рекомендуваного харчового посібника для вітаміну В-6 та близько 10 відсотків від РДА для тіаміну та ніацину.

Магній підтримує метаболізм

Одна маленька баджрі роті, виготовлена ​​з 1/4 склянки просо з борошном, забезпечує 9 відсотків щоденного значення магнію, виходячи з дієти, що складає 2000 калорій на добу. Магній необхідний для побудови кісток, і це важливо для нормального функціонування нервів і м’язів. Він також допомагає синтезувати енергію, ДНК, білки та антиоксиданти. Відповідно до досліджень, наведених Інститутом Лінуса Полінга, дотримання рекомендованого добового споживання – 320 міліграм для жінок та 420 міліграм для чоловіків – може допомогти знизити артеріальний тиск і зменшити ризик діабету.