Харчовий вміст цукрових буряків

Цукрові буряки – це тип коренеплоду, що використовується для виробництва цукру. Ці глибоко-червоно-червоні корінь овочі багаті живильними речовинами, але низьким вмістом жиру та калорій. Ви можете з’їсти цукровому буряку сире або приготоване. Вибравши цукрові буряки, шукайте буряків з твердими шкурами і без лиштви. Менші буряки зазвичай солодші.

Калорії та жири

Один цукровий буряк вагою 82 грам містить 35 калорій і нуль грамів жиру. Це робить ці буряки придатними для низькокалорійної або з низьким вмістом жиру.

Вуглеводи та волокна

Ви берете 8 грамів вуглеводів з кожною цукровою буряком, яку ви їсте. Це, як повідомляє веб-сайт клініки Клівленда, містить 6 грамів природних цукрів, які, як правило, не викликають негативних проблем зі здоров’ям. Є також 2 грами волокна в цукрових буряках. Волокно допомагає забезпечити безперебійну роботу вашої травної системи.

Протеїн

Цукрові буряки не є хорошим джерелом білка – єдине цукрового буряка містить всього 1 грам цього макроелемента. Ви можете збільшити свій споживання білка, подаючи цукрові буряки з куркою, морепродуктами або багатим білком ціле зерно, як кіноа.

Вітаміни та мінерали

У тому числі цукрові буряки у вашій дієті вводить різні вітаміни та мінерали. На основі 2000-калорійної дієти, один буряк забезпечує 6 відсотків вітаміну С, який вам потрібний кожен день. Він також забезпечує 4% заліза та 2% кальцію, який ви повинні споживати щодня.