Харчова інформація про манна муку

Шматочка муки, як правило, використовується для виготовлення макаронних виробів, але ви також можете використовувати її для виготовлення хліба та піци. Цей тип борошна виготовлений із твердої пшениці та, як правило, більше жовтого кольору, ніж універсальна борошно. Оскільки манна мука виробляється з пшениці, слід уникати її, якщо у вас є целіакія, непереносимість глютену або алергія на пшеницю.

0,25 чашки порції мучного чаю містить 140 калорій. Ці калорії складаються з приблизно 80% вуглеводів, 15% білка та 5% жиру. Борошно-майонезне масло з жиром, всього 5 грамів на порцію. Одна порція борошна не містить насичених жирів, холестерину або транс-жиру.

Мололова борошно вище протеїну, ніж біла мука, з 5 грам на порцію, а не 3,2 грама. Директиви для американців передбачають, що жінки споживають 46 грамів протеїну на день, а чоловіки споживають 56 грамів. 5 грамів білка в кожній порції мулової маси забезпечує близько 10 відсотків цієї суми для обох груп.

Більшість калорій у кожній порції мучної борошна припадає на вуглеводи. Кожна порція містить 30 г вуглеводів, більшість з яких – крохмаль, комплекс вуглеводів. Мололова борошно містить невелику кількість клітковини, інший комплекс вуглеводів. Кожна порція містить 1 грам волокна, що забезпечує 4 відсотки щоденного значення. Волокно допомагає з травленням і може допомогти вам уникнути запорів. Молотина борошно низька в простих вуглеводів, цукру, що містить лише 1 грам на порцію.

Борошня майонези має низький вміст натрію, лише 1 грам на порцію. Це забезпечує менше 1 відсотка максимального рекомендованого добового споживання, що становить 2300 міліграм для здорових людей та 1500 для тих, хто хворіє на серце або нирки. Дієтичні рекомендації для американців також показують, що дорослі старше 50 років та афро-американці споживають менше 1500 міліграмів на день.

Одна порція борошна з маннини забезпечує 8 відсотків щоденного значення заліза. Залізо важливе, тому що це допомагає утворити гемоглобін, який доставляє кисень у ваші клітини. Дефіцит заліза може призвести до втоми та слабкої імунної системи. Не м’ясні джерела заліза, такі як манна мука, не так легко вбираються як м’ясні джерела заліза. Ви можете збільшити поглинання заліза в борошні муки, споживаючи його вітаміном С або м’ясним джерелом заліза, наприклад, червоним соусом, виготовленим із м’якої говядини або пицці з пеппероні.

Калорії та жири

Протеїн

Вуглеводи та волокна

Натрій

Залізо