Харчова цінність переробленої їжі

Супермаркети продають сотні оброблених продуктів. Ці предмети мають більш тривалий термін зберігання і вимагають менше підготовки, ніж багато свіжих альтернатив, що робить їх привабливим вибором для зайнятих споживачів. Незважаючи на те, що оброблені харчові продукти можуть бути використані для швидкої, легкої їжі, вони, як правило, менш поживні, ніж свіжі або домашні продукти.

Історія

Сучасна харчова обробка почалася в 19 столітті, коли винахідники розробили технології вакуумного розливу, консервування та пастеризації, повідомляє “Аеронічний сад”. Військові кампанії спочатку використовували перероблені харчові продукти, оскільки вони були переносні і менш швидко псуються, ніж свіжі страви. Сьогодні виробники продуктів харчування обробляють продукти харчування шляхом заморожування, консервування, вакуумної упаковки, паління, додавання консервантів та опромінення. Харчова промисловість подовжує термін зберігання, підвищує легкість доставки і забезпечує швидке, зручне харчування для споживачів.

Типи

Більшість продуктів проходять певну обробку постпродукції. Найбільш сильно оброблені харчові продукти містять багато олій, підсолоджувачів, крохмалю, жирів та солі, щоб подовжити термін зберігання та покращити смак. Чіпси, крекери, цукерки, фаст-фуд та консерви, як правило, обробляються сильно. Упаковані готові страви містять велику кількість хімічних добавок та консервантів. Заздалегідь упаковані хлібобулочні вироби, включаючи тістечка, печиво та кекси, часто включають багато підсолоджувачів та консервантів для поліпшення їх текстури.

Харчування

Оброблені продукти, як правило, менш здорові, ніж свіжіші аналоги. Вони містять високий вміст натрію, насичених жирів, транс-жиру та кукурудзяного сиропу з високим вмістом фруктози. Ці добавки підвищують аромат, але не підвищують живильної цінності їжі, тому харчові продукти харчування, як кажуть, містять “порожні калорії”. В цілому, оброблені продукти містять більше калорій, ніж необроблені продукти. Вживання цих продуктів сприяє збільшенню ваги та може призвести до несприятливих наслідків для здоров’я. Деякі оброблені продукти збагачуються корисними вітамінами та мінералами. Злаки, гранола, молочні продукти та деякі напої часто містять додаткові поживні речовини. Під час їжі укріплених продуктів харчування допомагає організму отримати необхідні поживні речовини, фортифікація не обов’язково робить їжу здоровою. Висококалорійні жирні продукти можуть містити корисні вітаміни та мінерали. Взагалі, споживання вітамінів і мінералів зі свіжих фруктів і овочів є більш здоровим, ніж харчування збагаченої їжі, за даними Атлантики.

УВАГА

Дієта з високим вмістом харчових продуктів може бути шкідливою для вашого здоров’я. Ці продукти мають високий вміст натрію, що сприяє підвищенню артеріального тиску та підвищує ризик інсульту. MayoClinic.com рекомендує споживати не більше 1 500 мг натрію щодня. Насичені та транс-жири, що знаходяться в оброблених харчових продуктах, підвищують рівень холестерину та підвищують серцево-судинний ризик. Тримайте споживання цих жирів до мінімуму. Вживання великої кількості калорійних продуктів, що обробляються, призведе до надмірної ваги або ожиріння, що збільшить ризик хронічних захворювань та зменшує довговічність.

Міркування

Здорова дієта може містити невелику порцію продуктів, що переробляються. Сбалансуйте свою дієту складними вуглеводами, м’яким білком та здоровими жирами. Їжте оброблені харчові продукти як випадкові закуски або ліки, а не фокусну точку їжі. Різко усуваючи всі оброблені харчові продукти зі своєї дієти, це може призвести до переживання і повернення до нездорових моделей їжі. Замість цього повільно збільшувати споживання свіжої їжі та зменшити споживання продуктів харчування. Поговоріть зі своїм лікарем або дієтологом, щоб встановити цілі здорового харчування та розробити план харчування, який працює для вас.