Тягнеться до восьми основних груп м’язів

Розтягування має важливе значення для здоров’я вашого тіла. Це покращує гнучкість, збільшує діапазон руху та може навіть запобігти травмі. Розтягнувши м’язи в восьми основних областях вашого тіла, ви можете отримати розтягнутий тіло, який буде підтримувати вас еластичним і сильним. Використовуйте статичні або стаціонарні розтяжки, які ви тримаєте протягом 30 секунд, і розтягуйте в кінці тренування для досягнення найкращих результатів. Обов’язково розтягніть обидві сторони однаково.

Вісім груп

Основні м’язи вашого тіла можна розділити на вісім груп: плечі, руки, сундук, черевну частину, спину, приклади, стегна та телята. Основними мутаціями на плечах є ваші м’язи дельтоїдів і трапеції. У ваших руках у вас біцепс на передній частині плеча та трицепс на спині. Ваші грудні м’язи розташовані у вашому суглобі, а ваша пряма черевна порожнина і косих м’язів перебувають у животі. Ваша спина є домом для трьох м’язів: erector spinae, latissimus dorsi, і rhomboids. Ваші горби складаються з м’язів вашого прикладу, ваші зап’ястя та чотирикутники – це м’язи у ваших стегнах, а ваші м’язи бліскут і сонечника у ваших телят.

Верхня частина тіла

У положенні стоячи розтягніть свої плечі, розтягнувши одну пряму руку по грудях і поклавши іншу руку на долоне, щоб підняти руку до вас ближче. Далі покладіть пряму руку перед вами пальцями, спрямованими вниз, і вашою долонею від вас. Обережно протягніть пальці до тіла, щоб розтягнути свої біцепси. Підніміть руку вгору і зігніть її за головою пальцями, спрямованими вниз між вашими лопатями. Використовуйте свою іншу руку, щоб потягнути на лікть, розтягувати м’язи трицепси. Нарешті, знайдіть партнера, щоб стояти за вами і захопити обидві ваші предплечья, тягнучи їх разом, щоб розтягнути ваші грудні м’язи.

Живіт і спина

Почніть на коліна своїми руками прямо під вашими плечами і колінами прямо під стегнами. Обертайте спину до стелі, розтягуючи м’язи спини. Наступна арка ваша спина, дозволяючи вашої пупка ковзати до підлоги, щоб розтягнути ваші черевні м’язи. Ляжте на землі і потягни коліна в сундук. Тримайте їх тут, щоб розтягнути вашу стрижкові м’язи спини, перш ніж опустити коліна в одну сторону. Протягніть свою протилежну руку до протилежної сторони і подивіться на свою руку, щоб розтягнути ваші обложки.

Нижня частина тіла

Знову на ноги простягніть одну пряму ногу перед вами і нахиліть сундук до ноги, розтягнувши сухожилля і м’язи скелету. Баланс на одну ногу, згинання вашої іншої ноги та потягнення цієї ноги в задній, щоб розтягнути ваші м’язи чотирирядних м’язів. Нарешті, обличчя до стіни і обидві руки на нього. Протягніть одну пряму ногу за вами, піднявши п’яту в землю. Нахиліться до стіни, щоб розтягнути ваш м’язовий кісток. Повторіть розтягування зігнутою спинкою, щоб зосередитись на м’язовій пазурі.