Тетлі чайна їжа

Тетлі є британською компанією, яка продала чай з 1871 року. Тетлі пропонує кілька сумішей чорного та зеленого чаїв у звичайних та без кофеїну. Злакові чайні суміші розробляються так, щоб мінімізувати хмарність при охолодженні. Чай Тетлі має низький вміст поживних речовин, який ви можете обмежити, наприклад калорії, жири та натрію, а також багаті на здорові антиоксиданти. Додавання молока або підсолоджувача додасть додаткові калорії та поживні речовини.

Tetley Classic Blend та класичний суміш без кофеїну – це підписи, що містять чорний чай. Тетлі також пропонує регулярні кофеїнові варіанти чорного чаю British Blend. Ці преміальні чаї особливо високі у здорових антиоксидантах. Тетлі продає зелений чай і спеціальні суміші з охолодженим чаєм. Несолодкі заварні чаї не містять калорій, жирів, вуглеводів, протеїнів або вітамінів. Сервери чаю не містять глютамину натрію, глютену або мононатрію. Кошерні чаї на упаковці показують символ K.

Додавання молока та підсолоджувача до чаю Тетлі сприяє вмісту калорій, вуглеводів, білка, вітамінів і мінералів, а також може додавати жир в залежності від типу молока, який ви використовуєте. Перемішування 1 ч.л. Цукру в чай ​​Тетлі додає 15 калорій і 4 г вуглеводів, все у формі цукру. Змішування в 1 склянці 1 відсотка молока додає 110 калорій, 2,5 г жиру з 1,5 насиченим жиром, 10 мг холестерину, 120 мг натрію, 13 г вуглеводів з 12 г цукру, 8 г протеїну, 10% рекомендованого добу Цінність вітаміну А, 2 відсотки щоденного значення вітаміну С, 30 відсотків вартості для кальцію, 25 відсотків вартості вітаміну D і 4 відсотки вартості фолієвої кислоти.

Кофеїн – це стимулятор, який, природно, зустрічається в чайних листах та чаї. Тетлі повідомляє типовий 8-унцій. Чашка її зеленого або чорного чаю, що засипається протягом трьох-п’яти хвилин, містить 40-50 мг кофеїну. Чашка чаю без кофеїну містить приблизно 4 мг до 6 мг кофеїну.

Зелений чай і чорний чай містять антиоксиданти, хоча специфічні сполуки та кількості різняться між типами чаю. Чай Tetley’s Classic Blend містить 156 мг антиоксидантів на склянку, а коктейлін Classic Blend містить 90 мг антиоксидантів на чашку чаю. Є 160 мг антиоксидантів у звичайному чистому зеленому чаю та 48 мг антиоксидантів у зеленому коктейлі. Британська суміш містить 200 мг антиоксидантів на склянку, а британська суміш кокаїїну містить 90 мг антиоксидантів на склянку. За словами Тетлі, в чашці чаю British Blend більше, ніж у три рази більше антиоксидантів, ніж у порції апельсинового соку. Дослідження, зібрані Асоціацією чаю Сполучених Штатів Америки, вказують на те, що антиоксиданти флавоноїди та інші сполуки чаю можуть допомогти уникнути остеопорозу, карієсу зубів, інсульту, серцевого нападу, каменів у нирках та деяких видів раку.

Харчовий зміст

Молоко та підсолоджувачі

Кофеїн

Антиоксиданти та переваги для здоров’я