Тако casa харчування інформація

Taco Casa – це мережа швидкого харчування з більш ніж 35 ресторанами в Техасі. Taco Casa пропонує недорогі продукти Tex-Mex з свіжими інгредієнтами за доступною ціною. Спеціальні будинки включають так, начос і буріто. У меню є кілька більш здорових варіантів, але деякі предмети мають цілі калорійні дні та натрію на два дні, і його слід уникати.

Найцікавіші варіанти

Найменші та найпростіші варіанти меню – найздоровіші. Тако може бути кращим вибором, з 260 калорій, 14 г протеїну, 13 г вуглеводів, 17 г жиру та 320 мг натрію. Хоча tostada має менше калорій та жиру, він має більш ніж удвічі більшу кількість натрію – більше 700 мг. Американська серцева асоціація рекомендує не більше 1500 мг натрію в день. Хорошим правилом є співвідношення калорій до натрію 1: 1.

Taco Lite

Taco Casa пропонує більш світлий варіант “Taco Lite”, що вдвічі перевищує розмір з подвійним калорією звичайного тако. Насправді, це подвійне все: натрій, жир, вуглеводи та білки. Багато людей, які читають меню та бачать “lite”, думають, що це означає, що це здоровий вибір. Тим не менш, простий такo все ще є більш поживним елементом.

Не так супер

Super Taco, Super Burrito, Super Tostada і Super Nachos – найгірші в меню пункти харчування. У Super Nachos більше 2000 калорій і 313 г жиру. Міністерство сільського господарства США рекомендує не більше 65 г жиру в день. Це один товар має цілі дні вартістю калорій і більше п’яти днів на жир. Вона також має більше 5300 мг натрію – більше натрію, ніж потрібно споживати через три дні, все одно в їжу.

Начос

Вміст натрію в більшості предметів у Taco Casa занадто високий, і начос не є винятком. З 2600 мг натрію, 66 г жиру і понад 1000 калорій на 10-унцій, не дивно, що CalorieLab каже, що Техас є 13-м жирним штатом у США, а 29,5% дорослих в Техасі страждають ожирінням.

Frijoles та Chili Burger

Якщо ви не налаштовані на тако, інші два варіанти можуть бути чилійським бургер або фрійоле. Бульгар чилі містить 250 калорій, 14 г протеїну, 28 г вуглецю та 9 г жиру. Хоча у нього натрію більше, ніж у співвідношенні 1: 1, і 560 мг для Taco Casa, це ще один з найбільш здорових варіантів. Frijoles – це 260 калорій і 940 г натрію, що занадто багато, але має лише 2 г Жир і є менш жирним варіантом в меню. Враховуючи, що один салат, що пропонується в меню, містить 97 г жиру, фрійолі, можливо, не є поганим вибором.