Субоксон і важка атлетика

Субоксон є пероральним препаратом, що використовується для лікування опіатних наркоманів. Він складається з комбінації бупренорфіну та налоксону. Бупренорфін – це половина опіатних агоністів – або активізуючий агент – схожий на кодеїн або морфін. Це те, що дає субоксону власні залежні властивості. Налоксон блокує дію інших опіатів у вашій системі. Підвищення ваги забезпечує людей, які приймають субоксон у терапевтичному відводі від симптомів, викликаних лікарським засобом.

Поширеним побічним ефектом субоксону є імпотенція або сексуальна дисфункція. Цей негативний аспект лікування субоксоном викликав деяких чоловіків припинення прийому субоксону. Тим не менш, ви можете підвищити свій лібідо, збільшивши рівень тестостерону через важку атлетику. Двадцять-40 повторень на тренування достатньо для досягнення бажаних переваг, не ризикуючи переробити його, що може фактично знизити рівень тестостерону. Підтримання здорового статевого життя може підвищити вашу самооцінку та допомогти вам у курсі вашої програми субоксону.

Лікування субоксоном може викликати швидку і різку втрату ваги. Відомо, що чоловіки та жінки скорочують 20, 30 або 40 фунтів за короткий проміжок часу. Хоча іноді бажано схуднути, цей тип втрати ваги може перешкоджати здоровому складу тіла. Замість нездорового жиру, більша вага, яку ви втрачаєте, – через зменшені м’язи. За ваговим тренуванням ви можете отримати м’язову тканину, компенсуючи ефекти субоксену.

Ендорфіни – це хімікати, вироблені в мозку гіпофізом. Як тілесний природний засіб для усунення болю та настрій, ендорфіни звільняються, щоб зменшити фізичний біль. Напруження інтенсивних вправ, таких як підйом ваги, збільшує вироблення ендорфінів, що призводить до природного щасливого настрою. Зниження тривоги та депресії через вилучення ендорфіну під час важкої атлетики може допомогти вам підтримати вашу субоксонову програму і допомогти вам досягти ваших цілей тверезі.

Важка атлетика може допомогти вам у побічних ефектах після припинення субоксону в кінці вашої програми лікування. Одним із часто виявлених симптомів абстиненції є безсоння. Нестача сну може призвести до емоційної слабкості та поганого здоров’я, що не сприяє збереженню тверезих і добре. Важка атлетика може допомогти вам залишатися сильною емоційно та фізично, тому що інтенсивне фізичне навантаження покращує ваше тіло стресових хімікатів і допомагає вам розслабитися. Релаксація тіла і розуму спонукає здоровий сон.

Залишатися сексуально

Відкачування заліза

Пошук щасливого місця

Спати себе добре