Сонячні плита факти

Сонячні плити забезпечують легкий, портативний та чистий спосіб приготування їжі та стерилізації води для людей у ​​всьому світі. Організації, що надають допомогу, заохочують використовувати сонячні плити, виготовлені з простих матеріалів у країнах та країнах, що знаходяться у країнах третього світу, а також у тих регіонах, де катастрофа припинила доступ до електрики та кулінарного палива. Люди в більш сприятливих країнах використовують сонячні плити для економії грошей та ресурсів.

Типи

Параболічні колектори нагадують супутникові апарати, виконані з блискучого металу. Сонце, що світить на металі, нагріває його до дуже високих температур. Сторони плити відбивають тепло до середини плити, де їжа готується в горщику або навіть безпосередньо на металеві плитки; сонячні плитки, будь то металеві, картонні або пінопластові, мають ізольовану коробку з темною База, відбиваюча кришка і прозоре скло або пластикова кришка. Відбивач спрямовує сонячні промені в коробку, де тепло поглинається темним дном і захоплюється кришкою. Тепло нагрівається до температур, достатніх для приготування їжі.

Функція

Сонячні плити працюють, збираючи тепло від сонця і концентруючи його, щоб нагріти горщик або інший контейнер для приготування. Плити мають певний рефлектор для збору і концентрації сонячних променів. Або сама плита або горщик для приготування їжі зберігають тепло. Параболічні плити завдяки своїй великій високоосвітній поверхні можуть дуже швидко досягати високих температур. Плити для сонячної батареї довше нагріваються, але зберігають тепло протягом тривалого періоду часу. Приготування їжі в ящиковій плиті схоже на приготування їжі в електричній повільній плиті або горщику. Кухня їжі при більш низьких температурах протягом тривалого періоду часу. Великі кухонні плити можуть досягати вищої температури, але нагріватися довше. Сонячні плити можна використовувати навіть взимку в снігу.

Переваги

Як тільки варочка встановлена ​​на місці, енергія для її роботи вільна. Сонячні плити не виробляють парникових газів і не використовують ні масла, газу, дерева, вугілля, ні іншого забруднювального палива. Сім’ям не потрібно витрачати гроші на паливо. Сонячні плити також не виробляють диму або кулінарії. Плити для приготування їжі є простими у використанні і не потребують догляду. Плити для складу також прості в побудові і можуть бути зроблені дешево, використовуючи тільки картонні коробки, алюмінієву фольгу та пластик або скло. Параболічні плити можуть очищати велику кількість води в районах, де забруднена вода є проблемою.

Недоліки

Сонячні плити не працюють вночі або в хмарні дні. Параболічні плити можуть стати небезпечно жаркими. Ви повинні носити сонцезахисні окуляри, дивлячись на сонячну плиту, оскільки відбиті сонячні промені можуть пошкодити очі. Харчування триває багато часу, щоб приготувати страву з сонячної батареї, тому вам доведеться планувати їжу рано вдень.

Приготування їжі

Вологісті продукти, такі як супи та тушковане готування, найкраще готуються в сонячних батарейках. Ви можете випікати швидкі хліби, бузини та печиво в сонячній кухонній плиті, але також не вистачає тортів та дріжджових хлібах через перемінну температуру всередині плити. Час готування їжі в сонячних плитах коливається, тому експериментуйте з рецептами. Використовуйте темні металеві горщики та каструлі для найкращих результатів. Чіпси та гранітні посудини добре працюють, або фарбують посуд з чорною барбекю. Фарба повинна сказати, що фарба є безпечною для їжі, коли вона суха.