Смажений часник харчова інформація

Солодкий та ароматичний смажений часник не тільки смакує, але також має багато переваг у їжі. “Люди, котрі знали часник, були важливими і корисними для здоров’я протягом багатьох століть”, – говорить доцент кафедри екології та біології Девід У. Краус з Університету Алабами. “Навіть греки годували часник своїм спортсменам, перш ніж вони змагалися в Олімпійських іграх.

Антиоксиданти

Запечений чеснок містить антиоксиданти, які допомагають захистити клітини організму від ушкоджень. За даними медичного центру Університету Меріленда (UMMC), антиоксиданти нейтралізують частинки, що називаються вільними радикалами, які природно виникають в організмі, і збільшуються через екологічні токсини, такі як сигаретний дим, забруднення повітря та ультрафіолетовий промінь. З часом ці частинки можуть негативно взаємодіяти з генетичним матеріалом і пошкодити клітинні мембрани. Вільні радикали також можуть сприяти процесу старіння та відігравати роль у розвитку таких станів, як хвороби серця та рак. Потужні антиоксиданти, знайдені в часнику, можуть допомогти зменшити або запобігти прогресуючому пошкодженню, заподіяному вільними радикалами.

Профілактика раку

За даними Національного інституту раку, поживні речовини як сирого, так і вареного часнику можуть мати протипухлинну користь. Різні популяційні дослідження, наведені NCI, показали, що збільшення споживання часнику призводить до зменшення ризику виникнення певних видів раку, таких як рак товстої кишки, підшлункової залози, шлунку, стравоходу та грудей.

Більше переваг

Згідно з Національним інститутом здоров’я (NIH), поживні речовини в часнику можуть допомогти знизити артеріальний тиск і зменшити наслідки атеросклерозу, або “зміцнення артерій”, що може призвести до інфаркту та інсульту. УНМК також зазначає, що властивості, що стимулюють імунну систему у часнику, також можуть допомогти людям у боротьбі зі звичайними простудами.

Пропозиції

NCI зазначає, що подрібнення, подрібнення чи пошкодження часникових цибулин виробляє алціцин, активний інгредієнт, який утворює біоактивні сполуки. Майте це на увазі під час обсмажування часнику та легкої розтирання часникових ламп з плоскою стороною ножа або іншої посуду перед смаженням. Kraus також зазначає, що ви повинні розчавити часникові лампи при кімнатній температурі, і дати їм сидіти приблизно за 15 хвилин до приготування їжі. За словами Kraus, реакція ферменту викликана тим, що сильний часник з подрібненим чаєм підсилює здорові з’єднання часнику.

УВАГА

Згідно з NIH, споживання часнику може збільшити або збільшити кровотечу. Ті з порушеннями кровотечі повинні проконсультуватися з лікарем, щоб чеснок не погіршував їх стан, а люди повинні уникати часового напою щонайменше за два тижні до будь-яких операцій. Людям із шлунком або проблемами травлення слід також проявляти обережність, оскільки часник може дратувати шлунково-кишковий тракт. Нарешті, часник може знизити ефективність деяких ліків, таких як ліки від ВІЛ та СНІДу, саквінавір, ізоніазид, варфарин та деякі протизаплідні таблетки. Якщо ви приймаєте ліки від рецепта, проконсультуйтеся з лікарем, щоб дізнатись про можливі взаємодії ліків.