Слендерстон плюси і мінуси

Слендертон є електричним стимулятором м’язів (EMS). Це означає, що легкий електричний струм, вироблений пристроєм, змушує мимовільні скорочення ваших м’язів. Оголошення про комерційні системи EMS, включаючи Slendertone, заявляють, що ці пристрої допоможуть тонусу і зміцненню м’язів. Проте в медичній спільноті існує мало консенсусу щодо пристроїв EMS. Незважаючи на те, що скорочення м’язів є основним чинником нарощування м’язової маси, стає питання: чи пропонує Slendertone можливість ефективно працювати і поліпшити м’язовий тонус?

Слендерттон

Slendertone – це пристрій, вироблений виробником Bio Medical Research Ltd. Згідно з веб-сайтом компанії, Slendertone використовує електричну стимуляцію, щоб викликати глибокі скорочення м’язової тканини, що імітує вправу. Ця технологія стала фактором відновлення м’язів десятиліттями. Біо Медицина вимагає клінічних випробувань з ряду навчальних закладів, у тому числі Університету Вісконсіна, Університету Лімеріка та Лонгборо технологічного університету, довести безпеку та ефективність Slendertone. Однак вони не вказують деталі досліджень.

Плюси

Управління з контролю за продуктами та ліками США (FDA) регулює маркетинг та продаж пристроїв EMS. Агентство визнає, що продукти EMS, такі як Slendertone, допомагають зміцнити і тонусу м’язів. Проте виробники, у тому числі Bio Medical Research, повинні надати FDA документацію щодо безпеки та ефективності своїх продуктів перед роздрібною торгівлею в США. Слендертон використовує гелеві патчі, щоб захистити шкіру від опіків, турбота про електричні вправи. Гель також служить провідником для струму. Основний макет Слендертона походить від технології, яка використовується в подібних терапевтичних пристроях для відновлення м’язів, які виявилися ефективними. У 2002 році журнал Strength and Conditioning Research та Університет Вісконсіну опублікували результати пробного тестування ефективності пристроїв EMS для поліпшення м’язової сили та зниження маси тіла. Студенти у дослідженні заповнили анкету щодо досвіду. Багато учасників прийшли до висновку, що вони відчувають різницю після використання тренера.

Мінусів

Хоча FDA визнає, що цей продукт покращить м’язовий тонус, ефект може бути лише тимчасовим. Це не підтримує використання Slendertone для схуднення. Звіт споживачів FDA щодо пристроїв EMS говорить про відсутність авторитетних наукових даних про те, що Slendertone допоможе зменшити обхват чи збільшити м’язову масу, а дослідження 2002 року з Університету Вісконсіна не змогли довести, що пристрої EMS підвищують м’язовий тонус або демонструють будь-який суттєвий ефект. ; Безпека часто стає фактором, що стимулює прилади. FDA заявляє, що декілька облікових записів про опіки, потрясіння та подразнення були віднесені до одиниць EMS, хоча вони не згадують конкретно про Slendertone. Відчуття електричної стимуляції може бути незручним для деяких людей. Крім того, пристрої EMS не працюють добре для тих, хто страждає ожирінням, оскільки рівні жиру перешкоджають скороченню м’язів.

Значущість

Для пристрою EMS дизайн Slendertone добре досліджений і, можливо, корисний для потрібної людини. Для придатного індивідуума це може покращити м’язовий тонус. Оскільки втрата ваги вимагає, щоб ви спалили більше калорій, ніж ви їсте, однак сумнівно, що такий продукт, як Слендертон, допоможе в цьому зусиллі, оскільки він не спалить жир. Замість цього, поговоріть зі своїм лікарем про розробку дієти та фітнес-плану для вас. Найкращий спосіб схуднути – це збалансоване харчування та фізичні вправи, які підвищують частоту серцевих скорочень.