Селенові переваги для чоловіків

Селен – природний мінерал, що знаходиться в ґрунті, і є життєво важливим для посилення імунної системи організму. Мінерал це робить, поєднуючи його з різними білками в організмі, щоб утворювати антиоксиданти, які підвищують доброякісне здоров’я. Дефіцит селену призводить до м’язової слабкості та втоми. Адекватне споживання селену допомагає запобігти хворобам серця і утворювати антитіла, які можуть допомогти людям, які живуть з ВІЛ / СНІДом, звести до мінімуму пошкодження вірусом їхньої імунної системи.

Покращити народжуваність

Селен містить антиоксиданти, які допомагають утворювати сперматозоїди та підвищують рухливість сперми, надаючи їй можливість плавати і запліднювати яйця. Відповідні рівні селену у чоловіків, отже, підвищують шанси сперми на запліднення яйця. Це також зменшує випадки, які сприяють розщепленню хромосом, відповідальних за процеси відтворення, такі як X і Y, тим самим знижуючи шанси вивести дітей з дефектами.

Знизити рівень раку

Відповідно до дослідження, проведеного Корнельським університетом у співпраці з Університетом штату Арізона з 1983 по 1997 рік, селен зменшує можливості розвитку раку. Дослідження показує випадки зниження частоти розвитку раку простати, стравоходу, колоректального раку та раку легенів на 71, 67, 62 та 46 відсотків, відповідно. Можливість селену контролювати пошкодження клітин, що може спричинити рак, робить його корисним у боротьбі з такими захворюваннями, як людина, яка загрожує життю, такими як рак простати.

Зниження ризику серцевої хвороби

Ризик серцевих захворювань зростає завдяки змінам способу життя, які дозволяють людям витрачати менше часу на проведення енергоємних фізичних заходів, таких як спорт. Це підвищує кількість жиру в їхніх тілах. Регулювання кількості селену знижує ризик серцевих захворювань шляхом зниження окислення шкідливого холестерину та ненужного згортання крові.

Очищення тіла

Селен поєднується з токсичними мінералами, такими як ртуть, яка зустрічається в морепродуктах, миш’яку та кадмії, щоб послабити негативні елементи токсинів, які можуть завдати шкоди організму. Крім того, мінерал поєднується з жирними кислотами омега-3, щоб допомогти організму знищити шкідливі жирні кислоти.