Сафлорова олія

Сафлорова олія походить з насіння сафлорної фабрики. Масло забезпечує або поліненасичені, або мононенасичені жири, обидва з яких є джерелом омега-6, важливою жирною кислотою, яка потребує вашему організму, але не виробляється на власній. Американська асоціація серце пропонує використовувати сафлорова олія як одне з основних кухонних масел. У помірності сафлорова олія може забезпечити ваше тіло численними перевагами для здоров’я.

Історія

Сафлорова рослина є членом сімейства соняшника. Це річний урожай, корінний середземномор’ї, Індії, частин Азії та Африки. Використання сафлора датується більш ніж 4000 років. Сьогодні у багатьох районах південного заходу, включаючи Каліфорнію та Арізону, знаходяться сафлорова культура.

Переваги

Американська асоціація з діабету рекомендує включити сафлорова олія в свій раціон, щоб знизити ризик серцевих захворювань. Використовуючи поліненасичені та мононенасичені жири, щоб замінити насичені жири, ви допомагаєте знизити загальний рівень холестерину. Омега-6 в сафлорової олії допомагає підтримувати когнітивний і шкірний стан здоров’я і може зменшити запалення.

Варіації

Є дві основні сорти сафлорової олії: рафінована або нерафінована. Рафінована сахарна олія означає, що більшість його домішок були видалені, що робить масло менш швидкопсувним. Це також означає, що воно має більш високу температуру диму, тобто вона не почне руйнуватись і не палити, поки не досягне дуже високої температури. Нерафінована сахарна олія має нижчу температуру диму. Обидва вони з низьким вмістом насичених жирів.

Як використовувати

Змініть погані жири, такі як насичений жир або транс-жир для цього здорового джерела жиру. Він має м’який смак з нейтральним запахом. Шукайте високотемпературну очищену сафлорову олію для приготування їжі, смаження та випічки. Використовуйте неочищену сафлорову олію в салатних перев’язках або маринадах, які не потребують нагрівання. Завжди перевіряйте термін придатності та зберігайте у прохолодному темному місці.

Заходи безпеки

Як і всі жири, сафлорова олія виявляє високу калорійність, і Клініка Mayo рекомендує використовувати всі жири в модерації. Якщо масло має сильний запах і неприємний смак, він, можливо, пройшов гіркий, тому користувачі повинні викинути його.