Сауна або паровий душ

Парові душі та сауни дуже розслабляються. Обидва варіанти забезпечують гаряче середовище, яке може використовуватися для відпочинку після напруженої роботи або просто розслаблення після напруженого дня. Дослідження слід проводити, перш ніж приймати рішення про входження в сауну чи парну.

Душ на парі

Паровий душ використовує концепцію вологого тепла. За даними Sauna-talk.com, воно створює тепло, нагріваючи каміння і наливаючи воду на них або за допомогою генератора. Тепло та вологість всередині парових залів викликають потіння тіла, сприяння усуненню токсинів і тимчасовій втраті ваги. Парова кімната може досягати температури від 100 до 120 градусів за Фаренгейтом. Спортивні зали та курорти можуть додати аромати та аромати до кімнати, щоб забезпечити більш спокійний досвід.

Сауна

Сауна використовує концепцію сухого тепла. Ви не будете сильно потікати в сауні, оскільки вони мають відносно низьку вологість. Хоча вологість нижча, тепло більше і може досягти 200 градусів за Фаренгейтом. Типова сауна включатиме два шари лавок. Більшість людей вирішили сидіти на верхній лавці, залишаючи свої ноги на нижній. Тепло піднімається, тому на вищій лавці будуть вищі температури.

Переваги

Якщо у вас часто виникають проблеми з диханням, вологість у парній може допомогти тимчасовому полегшенню. Використання парового душу може полегшити наслідки бронхіту або астми. Сауна має дуже різні переваги. За даними Saunasite.org, оскільки сауна досягає більш високих температур з меншою вологістю, він допомагає відновити м’язи після тренування.

Недоліки

Коли справа доходить до парового душу, вологість навколишнього середовища робить її ідеальною базою для бактерій. Парова кімната, яка належним чином очищується на регулярній основі, повинна залишатись без бактерій, однак рекомендується носити взуття як застереження. Вологість також може спричинити проблеми, якщо ви страждаєте гострим ревматоїдним артритом або активним туберкульозом. Найбільшим недоліком сауни є те, що ваше тіло не буде сильно потівати і не випускатиме кількість токсинів, які виділяються в паровому душі.

Висновки

При виборі парового душу або сауни немає вибору правильного чи неправильного вибору. Вибір є повністю особистим. Обидва створюють середовище, яке ви використовуєте, щоб розслабитись та відпочити. Хоча парна може бути надзвичайно заспокійливою, особливо якщо у вас виникають проблеми з диханням, деякі люди вважають, що інтенсивність вологості неприємна. Якщо ви один з цих людей, сауна є кращим вибором. Перш ніж користуватися сауною чи парною, потрібно взяти душ, щоб переконатись, що будь-які бактерії та інші домішки були очищені.