Різноманітність круглого зв’язка під час вагітності

Вагітні жінки іноді розвивають роздуті тазовні вени, що перетинаються в пах і обертаються навколо круглої зв’язки матки. Ці варикозне розширення вен, які зазвичай з’являються протягом другого триместру або пізніше, рідко викликають біль, не потребують операції і зазвичай зникають після народження дитини.

Про круглий бік

Зчеплення – це шматка міцної та гнучкої сполучної тканини, яка з’єднує дві кістки або хрящі, тримає суглоб разом або підтримує орган, зберігаючи його на місці. Кругла зв’язка матки потрапляє в останню категорію. Він забезпечує репродуктивний орган в пах, зберігаючи його стабільно під час вагітності.

Об’єм крові та варикозне розширення вен

Збільшення обсягу крові є однією з причин варикозного розширення вен, у тому числі різноманітність кругленьких зв’язок, під час вагітності, згідно з статтею журналу “RadioGraphics” за березень 2009 року. MayoClinic.com пояснює, що, хоча в основному більше крові тече у вагітних Тіло, сума, що циркулює від ніг до таза, зокрема зменшується, зміна тіла робить для підтримки плоду. Зменшення кровотоку часто призводить до варикозного розширення вен. Розширююча матка, поступово блокуюча вени, загострює ситуацію, викликаючи різноманітність суглобів.

Прогестерон і варикозне розширення вен

Журнал “Acta Dermatovenerol Croatica” опублікував у 2009 році результати дослідження щодо вагітності, варикозного розширення вен та прогестерону. П’ятдесят вагітних з опухлими венами порівнювали з 25 вагітними жінками без варикозного розширення вен. Всі 75 осіб були на 14-му тижні своєї першої вагітності. Дослідники виявили, що концентрація прогестерону була значно вищою в кровотоці жінок з випиленими венами, ніж у тих, що мають нормальний розмір вен. “RadioGraphics” також згадує про те, що прогестерон викликає розслаблення м’язів, що є фактором, що впливає на різноманітність зв’язків.

Діагностика та лікування

Крутої зв’язки варикозного розширення вен під час вагітності можна плутати з паховою, паховою, грижа та кістами. Лікарі отримують точний діагноз за допомогою ультразвукового дослідження. У ультразвуковому зображенні розпухлі вени виявляються як великі, випинаючі ділянки всередині пахового каналу. Стан доброякісний і зникає природно після народження. Якщо різнощівність округлої зв’язки спричиняє біль, лікар може призначити безпечний для знеболення використання під час вагітності.