Різкий біль і вузли в моєму плечі, коли гойдаються бейсбольна бита

Швидко гойдаючись до бейсбольної битви в грі, дуже швидко потрібно швидко генерувати швидкість, щоб передавати силу до зустрічного м’яча. Сам м’яч накладає сили на гравця. Поєднання двох сил разом із специфічними слабкими м’язом або неправильною технікою може призвести до хронічних травм у плечі для бейсболістів.

Механіка гойдалки

Положення для ватин є першим компонентом гойдалки тіста, який слугує готовою позицією для кроку. Деякі ватари тримають руки вище за плече, а інші тримають руки більш розслабленими навколо рівня грудної клітини. Коли крок доставляється, тісто робить так званий етап синхронізації, який починає обертання стегна, переднього коліна та переднього плеча, так як задня рука витягує биту назад, щоб генерувати крутний момент перед тим, як запустити курку вперед на м’яч.

Плечова анатомія

Хвороста і лопата є двома основними кістками плеча. Плече призначене для повороту плеча круговим способом, як м’яч і роз’ємне з’єднання. Основні м’язи, що впливають на функцію плеча, включають біцепси, тріппі, трапеції та дельтоди. Багато менших м’язів відповідають за дрібну моторну функцію, включаючи чотири м’язи, які перетинають і з’єднують лопатку до плечової кістки, створюючи манжету для обертання.

Можливості травми

Оскільки плече має багато м’язів, зв’язок і сухожиль, є багато можливостей для травми. Тривале болю в плечі свідчить про необхідність належного діагнозу. Гострі травми можуть виникати, коли гравець намагається здобути швидкість рукопашного бою при м’язові, які не розігріваються належним чином. Більш імовірно, що гравцеві буде розвиватися хронічна травма через повторне неналежне враження. У вусі в трапецієвій мускулі Cincinnati Reds третій підземелля Scott Rolen відступив на початку 2011 року. Дельфінова та біцепсова сухожилля є іншими областями можливого хронічного болю і вузлів, що виникають внаслідок початкової сили, що генерується в розпалі.

Реабілітація

Багато травми хронічного застосування слідують за тим же протоколом реабілітації. Відпочинок, щоб зменшити набряк і сприяє зцілення. Лід плечу після гри. Зігрійте та розтягніть перед початком гри, щоб правильно підготувати плече для розгойдування. Розтягування звільнить вузли за рахунок подовження м’язів, але не слід робити повз болю. Проте ці модальності забезпечать лише тимчасове полегшення, якщо існує основна проблема. Слабкі м’язи повинні бути зміцнені та використані належним чином. Гравці, що тримають руки вгорі, не створюють меншого навантаження, зменшуючи свої руки.