Рок Ретінол корекція глибоких зморшок нічних кремів інгредієнтів

Продукти для догляду за шкірою, такі як RoC Retinol Correxion Deep Wrinkle Cream, є одними з популярних продуктів на ринку, які заявляють, що вони згладжують зморшки і надають вам молодшу шкіру. Продукт проти зморшок є настільки ж продуктивним, як і активні інгредієнти, які він містить. Цей нічний крем може допомогти вашим зморшкам, але ви можете зробити це краще за допомогою крему для рецепту, який ваш дерматолог може порекомендувати, згідно MayoClinic.com

Основні інгредієнти

Allure “журнал присвоїв RoC Retinol Correxion Deep Wrinkle Night Cream” Кращий за красою “у 2004, 2006 та 2008-2010 роках. За даними” Allure “, цей нічний крем містить кілька ключових інгредієнтів, які роблять важкий підйом. Включає в себе чистий, стабілізований ретинол Ретинол є похідною вітаміну А, що зменшує появу зморшок, стимулюючи вироблення колагену Колаген – сполучна тканина, яка є основним будівельним блоком шкіри Крем також має мінеральний комплекс, включаючи глюконат міді, Аспартат магнію та глюконат цинку, що допомагає збільшити обмін клітин, містить гліколева кислота для гладкої шкіри.

Натуральні та хімічні

Крім основних інгредієнтів, крем містить багато додаткових компонентів, які включають природні та хімічні сполуки. До них відносяться вода, гліцерин, капрілілгліколь, гліцерилстеарат, цетеарет-20, цетеариловий спирт, стеариловый спирт, стеарет-10, стеарат ПЕГ-100, ізодецілнеопентаноат, етилгексилгідроксистеарат, тетрагідроксипропілтелендіамін, диметикон, сквалан, метилпарабен, гідроксиетилакрилат / натрій Акрилоїлдиметилтауратовий сополімер та динатрий ЕДТА. Крем також має аромат, аскорбінова кислота, ксантанова камедь та екстракт масового масла. Вона також може містити лимонну кислоту.

Переваги

RoC Retinol Correxion Глибокий нічний крем для зморщочки – це тонкий білий крем, який продається в герметичній алюмінієвій трубці. Герметичний контейнер допомагає зберегти стабільний ретинол, що важливо, оскільки стає нестійким, робить його неефективним. Використання цього продукту може змусити шкіру дещо затьмарити, згідно з “Allure”. Вона має м’який, лікарський запах. “Allure” стверджує, що є достатньо потужним, щоб пом’якшити лінії посмішки та вороги ноги.

Міркування

Більшість безрецепрних зморшок креми не працюють дуже добре, згідно MayoClinic.com. RoC Retinol Correxion Deep Wrinkle Night Creme містить деякі інгредієнти, які відрізняються, але навіть ці інгредієнти в кращому випадку відображають лише скромне покращення появи зморшок. Цей продукт має три корисні інгредієнти. По-перше, ретинол допомагає боротися з вільними радикалами, які є нестабільними молекулами кисню, які можуть зламати клітини шкіри, щоб викликати зморшки. Друга – це гліколева кислота, яка є альфа-гідроксикислотою, яка відшарує шкіру, але підвищує вашу здатність до шкіри піддаватися пошкодженням сонця. Третій – мідні пептиди у вигляді міді глюконату. Вони стимулюють виробництво колажу та покращують загоєння ран