Розтягується для бейсболістів

Розтягування до будь-яких спортивних вправ допомагає запобігти хворобі і травмі, але у кожному виді спорту використовуються різні групи м’язів. Наприклад, у бейсболі вам потрібні кінцеві руки та плечові м’язи, щоб виконувати жорсткі, швидкі кидки, які беруть участь у будь-якій качки або отримання м’яча в часі. Ви також повинні підготуватися до спринтіння і ватин, зберігаючи м’язи на своєму тілі теплою і готовою до роботи. Розтягуйте до і після гри різними способами, щоб отримати найкращі результати.

Зігрійте своє тіло з п’яти до 10 хвилин швидкої ходьби або біг підтюпцем. Марш або пробіг у місці з високими колінами, якщо ви розігріваєтесь у приміщенні або в обмеженому просторі.

Виконайте динамічні розтяжки, щоб ваші плечі були готові грати. Наприклад, тримайте руки прямо на боках і створюйте кола, починаючи з маленьких і поступово збільшуючи розмір кола до тих пір, поки ви не робите вітряні млини, в яких ваші руки обертаються майже вертикально. Продовжіть 60 секунд, потім змініть напрямки. Тримайте руки вниз по боках і робіть плечеві кола, переносячи плечі вперед, вгору та назад, протягом 60 секунд, перш ніж повертати рух.

Ослабте ваше тіло, розтягнувши тулуб, щоб допомогти вашому тілу обертатися, щоб підтримувати ваші кидки. Наприклад, перемістіть руки на груди і розтягніть ноги трохи ширше, ніж ширина плеча. Зверніть ваше тіло від талії до однієї сторони та повторіть на іншій стороні. Продовжити від 30 до 60 секунд. Ляжте на спину, витягнувши руки, ноги на підлозі, і ваші коліна зігнуті. Поверніть від талії, щоб понизити коліна до підлоги з одного боку, повернути їх у початкове положення і опустити їх на підлогу з іншого боку. Повторіть близько 60 секунд.

Стійте біля стіни однією рукою на стіну, щоб розтягнути ногу. Перемістіть одну ногу вперед і назад впродовж 60 секунд. Почніть з невеликих коливань і будувати до висоти, як ти відчуваєш комфорт. Оберніться, покладіть свою руку на стіну і повторіть вправу з іншою ніжкою.

Виконайте статичні розтяжки після гри, потрапляючи в розтяжну позицію і тримаючи його без підстрибування протягом 20-30 секунд. Повторіть кожну розтяжку щонайменше три рази. Розтягніть свої плечі, зв’язавши свої руки за спиною і піднімаючи їх настільки ж комфортно, і розтягніть задню сторону, потягнувши одну руку на своєму тілі на висоту плеча і натиснувши всередину, біля ліктьового суглоба з іншою рукою. Допоможіть вашим ногам охолонути, потягнувши одну ногу позаду вас до сідниць і тримаючи її, розтягнувши чотирирядкову. Переверніть ноги і утримуйте. Звернітьсь по талії і досягнете підлоги, щоб розтягнути сухожилля.