Рефлексологія зони ніг

Рефлексологія є галуззю альтернативної медицини, в якій різні зони рук і ніг співвідносяться з різними частинами тіла. Застосовуючи тиск і ніжний масаж до цих частин рук і ніг, ви можете спонукати до розслабляючих і цілющих ефектів по всьому тілу. Археологія дає практику рефлексології назад у Китай у 2704 р. До н.е. І Єгипет в 2330 р. До н.е., хоча дослідження до кінця 1800-х років досягли західного світу.

Нижня частина тіла

Нижня частина спини представлена ​​в рефлексології стопи на верхівці стопи і на підошві стопи. На верхній частині стопи ця зона охоплює початок мосту стопи, відразу під щиколотку до найвищої точки зверху стопи. На твоїй підошві, нижня частина задньої зони коливається від п’яти посередині своєї арки. Генитальні області – пахові та маткові трубки – і лімфатичні залози пов’язані з смужкою на вершині вашої ноги, яка сягає від однієї гомілковостопної до іншої. Сідничний нерв представлений маленькою горизонтальною смужкою в центрі вашої п’яти, коліна та ноги невеликою плямою в зовнішньому центрі вашої ноги, а ваша колія – ​​внутрішньою частиною більшості сегмента п’яти. Хребет, який з’єднує ваше нижнє тіло з верхньою частиною тіла, представлений уздовж внутрішнього краю обома ногами від щиколотки до великого пальця ноги.

Верхня частина тіла

Найважливіші елементи вашого тулуба – верхня частина спини, легені, груди та судини – нанесіть решту мосту вашої стопи, а також меншу частину вашої підошви. Верхня задня зона розташована над вершиною стопи в середній частині мосту. Легени, груди та сундук споживають найнижчу третину мосту вашої ноги, найближчі до пальців до ніг, а також м’яч вашої стопи між вашим великим пальцем і пальцем, а інші внутрішні частини верхньої частини тіла представлені в рефлексології Зони, а також: діафрагму по смузі, що проходить між вашою аркою, м’ячем вашої ноги та сонячним сплетінням плямою, що знаходиться під м’ячем вашої стопи та між великим пальцем ноги та другим пальцем. Плечевая зона лежить на кулі ноги під вашими пальцями пальців, верхівки плечей представлені смужкою на вершині ноги біля основи ваших пальців. Ваша рука зони розташована на зовнішньому краю вашої стопи, під пальцями, а локоть зони також лежить на зовнішньому краю стопи, трохи нижче зони руху.

Відповідні внутрішні органи

Серце, нирки, надниркові залози, тонкий кишечник та міхура підтримують постійне розташування обома ногами. Зони серця лежать на кулі ноги прямо під великим пальцем, хоча зона на лівій нозі трохи більша, ніж зона правої ноги. Нирка контролюється місцем у центрі вашої арки, тоді як місце для надниркових залоз знаходиться прямо над зоною нирки, але зміщується в напрямку до центру тіла. Зона сечового міхура проходить біля краю вашої стопи прямо під внутрішніми щиколотки. Тонкий кишечник покриває більшу зону від середини вашої арки до початку вашої п’яти.

Невідповідні внутрішні органи

Шлунок, товста кишка, жовчний міхур, підшлункова залоза, печінка, ілеокаекальний клапан і селезінка представлені зонами на дні ніг. Ці, однак, складні, тому що вони мають різні області на лівій і правої ноги; шлунок лежить переважно на арці вашої ліву ногу, дуже близько до м’яча стопи, з одним додатковим місцем під м’ячем вашого великого пальця ноги На праву ногу. Зона для підшлункової залози – це менша область, що міститься у зоні шлунка на лівій нозі і прямо під живою область правої ноги. Зона печінки сидить в першу чергу на арці правої ноги, з невеликою плямою на арку під кулькою великого пальця на ліву ногу, площі для товстої кишки також бігають по арках стопи, з половини Біля п’яти, на правій нозі, смуга виглядає як озброєння годинника, яке читається 3:30, а зона на лівій ніжці виглядає трохи як столиця J. Жовчний міхур – це крихітна зона на арці вашого Справа нога, між четвертими і рожевими пальцями ніг, селезінка розташована в аналогічному місці на лівій нозі, хоча ця зона майже вдвічі більша. І, нарешті, ілеокаекальний клапан є крихітним пунктом у напрямку зовнішнього краю вашої правої ноги між п’ятою та аркою.

Голова, шия та обличчя

Ваша голова, шия та обличчя мають зони, які лежать майже повністю на пальцях. Наконечники пальців впливають на головний мозок і голову, з одного місця на нижній частині вашого великого пальця, що контролює гіпофіз і другий сектор мозку біля великого пальця ноги. Невелика смужка навколо кожного пальця, розташована трохи нижче нігтя, контролює синус і обличчя. Зона для вашої ясен, щелепи та зубів представлена ​​на вершині вашої стопи як смужки на другій через рожеві пальці, а шия і мозковий стрижень – на верхній і нижній частині основи пальців. Невелика вертикальна смуга під вашими великими пальцями пальців контролює паращитовидну і щитовидну залози, тоді як маленький сегмент у внутрішній частині вашої стопи біля основи великого пальця контролює ваш тимус; очі і вухо – це лише частини голови, які не контролюються На пальцях очей зони очі розташовані на краю кульки вашої стопи під вашим другим пальцем, а вушна зона також розташована на краю кульки вашої стопи, але коливається від середини третього до носа до Середина рожевого пальця ноги.