Проковтування проблем у малюків

Умови, які іноді розвиваються дітям, які викликають проблеми з проковтуванням, називаються дисфагією і можуть виникати в різний час в процесі ковтання. За даними American Association of Speech-Language-Hearing, малюки можуть випробувати проблему, коли вони починають жувати, або коли вони вперше беруть участь у горлі. Проблеми з ковтанням також можуть виникати, коли їжа доходить до стравоходу. Малі діти можуть виявляти різні симптоми, коли у них є дисфагія.

Симптоми

Згідно з Американською асоціацією мовлення та мовлення, всі можливі симптоми дисфагії відсутні у всіх малюків, які мають проблеми з ковтанням. Симптоми для спостереження включають в себе регулярне випивання або блювоту, посипання або кашель під час їжі або стійкість до їжі грубої та твердої їжі. Діти з дисфагією часто приймають більше 30 хвилин, щоб закінчити їжу. У них може виникнути труднощі з їжею і диханням в той же час і скути з ніс або рот під час їжі.

Побічні ефекти

Діти, яким важко ковтати, часто невеликі і не мають достатньої ваги, щоб відповідати загальним правилам розвитку. Відповідно до Американської асоціації мовних слухань мови, вони, як правило, зневоднюються і мають погане загальне здоров’я. Поширеним побічним ефектом у дітей раннього віку з проблемами ковтання є те, що вони хворіють частіше і частіше розвиваються пневмонії або інші респіраторні захворювання, що може призвести до хронічних захворювань легенів. Малюки можуть відмовитися від громадського харчування, оскільки вони соромляться про проблеми харчування.

Причини

Ряд основних умов може створити обставини, що призводять до дисфагії, включаючи проблеми з розвитком зубів, мигдалини, які є занадто великими для горла або під розпадом неба. За даними дитячої лікарні Бостона, також можуть виникнути проблеми з пухлинами горла, деформаціями травного тракту, паралізованими голосовими акордами та розширеною мовою. Діти можуть мати тимчасову дисфагію, коли у них є чужорідний предмет, що знаходиться в горлі або після трахеотомії. Інші причини включають збільшені органи, що тиснуть на стравохід, нервові або м’язові хвороби та передчасні пологи.

Діагностика

Спочатку лікар буде мати історію хвороби, щоб визначити причину проблем з ковтанням. Батьки та опікуни повинні вести облік симптомів, зазначаючи, коли вони траплялись, як вони виглядали, та які види їжі викликали проблеми. За даними дитячої лікарні Бостона, рентгенівські прояви стравоходу, горла і рота також можуть допомогти визначити ступінь пошкодження та можливі деформації.

Лікування

Лікування залежить від тяжкості проблеми та віку дитини. Згідно з дитячою лікарнею Бостон, логотерапія є загальним лікуванням, яке може навчити малюків правильно дихати і правильно працювати з горлами, щоб вигнати повітря та проковтнути. Необхідно лікувати основні захворювання, і операція часто потрібна для відновлення пошкодженої тканини стравоходу. Багато дітей просто повинні їсти спеціальну дієту, тоді як інші з хронічними порушеннями, такі як пошкодження мозку або м’язова дистрофія, завжди можуть зіткнутися з труднощами ковтання.