Пробіотики і шлунковий грип

Шлунковий грип виникає, коли бактерії у вашому животі не врівноважені. Погані бактерії виросли і помножились, тому зараз ваш шлунок переповнений поганими бактеріями. Одним з способів лікування інфекційної діареї та відновлення твоїх кишечника до доброго здоров’я є пробіотикотерапія. Пробиотики зазвичай використовуються лікарями для лікування інфекційної діареї.

Трильйони хороших і поганих бактерій живуть у вашому шлунково-кишковому тракті. E. coli – це тип поганих бактерій, що спричиняє хвороби та хвороби. Лактобацили та біфідобактерії – це хороші бактерії, які захищають вас від хвороб та хвороб. Постійна битва йде між хорошими та поганими бактеріями, щоб підтримувати здоровий баланс у твоїй кишці та товстій кишці. Проте цей здоровий баланс може бути порушений двома основними факторами – антибіотиками та травними захворюваннями. Антибіотики не знають різниці між хорошими та поганими бактеріями, тому вони вбивають всі бактерії. Інфекційна діарея викликається, коли вірусний гастроентерит, шлунковий грип чи інша травна хвороба викликає погані бактерії для розмноження і порушення дисбалансу в кишечнику та товстій кишці. Пробіотики можуть допомогти відновити правильний баланс здорових бактерій у вашому кишечнику.

Шлунковий грип чи вірусний гастроентерит – кишкова інфекція. Симптомами є діарея, спазми в шлунку, нудота або блювота, а іноді і лихоманка. Тяжкість симптомів може бути від легкої до серйозної. Тривалість може коливатися від одного дня до кількох днів. Симптоми вірусної діареї з шлункового грипу дуже нагадують симптоми бактеріальної діареї, викликаної поганими бактеріями – сальмонелою, E. coli або паразитами. Наукова робота з пробіотиками, опублікована в журналі “Клінічні інфекційні хвороби” у 2008 році, свідчить про те, що пробіотики ефективні для лікування або запобігання інфекційній діареї.

Пробіотичні організми включають види лактобацил, виду Bifidobacterium, Streptococcus thermophilus і Saccharomyces boulardii, що є типом дріжджів. Ці організми широко досліджені і є пробіотиками, які найчастіше використовуються для лікування захворювань. Класи пробіотиків, що використовуються для лікування інфекційної діареї від гастроентериту чи шлунку грипу, є лактобациллами, видом Bifidobacterium і Saccharomyces boulardii. Кількість бактерійних порід у пробіотиках вимірюється як колоніутворюючі одиниці або CFU. Рекомендована денна доза виду Lactobacillus або виду Bifidobacterium становить від 100 до 35 млрд CFU. Для Saccharomyces boulardii рекомендована добова доза становить від 250 до 500 міліграмів. Проконсультуйтеся з лікарем про призначення пробіотичної терапії для вашого стану.

Кількість пробіотиків у традиційних йогуртах не містить достатньо високої дози для лікування інфекційної діареї. Комерційні бренди також варіюються в поєднанні та кількості штамів. Проте стаття, опублікована в “Клінічних інфекційних хворобах”, пропонує кілька торгових марок, які вважаються “терапевтичними ферментними молочними продуктами”. Данактив є лікувальним продуктом, який містить 10 мільярдів CFU Л. казеї на порцію. Activia – терапевтичний препарат, що містить від 5 до 10 мільярдів CFUs B. animalis на порцію. Торгові марки Йо-Плюс і Йогурти Stonyfield містять штами B. lactis. І Л. Реутер, але сума не розкривається.

Балансування бактерій

Інфекційний діарея

Штамів і дозування

Кисломолочні продукти