Пробіотики для діабетиків

Пробіотики – це доброзичливі бактерії, які знаходяться в таких продуктах, як йогурт і таблетки, які є важливими для здоров’я. У останніх дослідженнях пробіотики виявилися важливими для діабетиків типу 1 та 2 типу. Надія полягає в тому, що використання пробіотиків для зміни типу бактерій у кишечнику може запобігти діабету 1 типу, і що пробіотики можуть в один прекрасний день бути частиною стратегії лікування діабетиків типу 2.

Основи пробіотики

Пробіотики є живими, активними бактеріями, які також називають культурами. У вашому шлунково-кишковому тракті є шар здорових бактерій. Кишечнику чи кишкова флора – це здорові бактерії, які сприяють здоров’ю товстої кишки і здоров’ю всього тіла, – говорить AskDrSears.com. Два з найбільш поширених штамів включають Lactobacillus і Bifidobacterium. Пробіотики сприяють здоровому травленню, перетворюючи шлунково-кишковий тракт у більш кисла середовище, тим самим зменшуючи шкідливі бактерії, які викликають розлад шлунку.

Діабет типу 1

Пробіотики мають важливе застосування для діабету 1 типу та 2 типу. У травні 2011 року дослідники Університету Флориди повідомили, що пробіотики можуть запобігти або затримати початок діабету 1-го типу. Ваша кишка – це найбільша імунна система у вашому організмі, і прийом пробіотиків – це спосіб боротьби з захворюваннями та аутоімунними захворюваннями, такими як діабет 1 типу.

Діабет типу 2

Флора кишечника у діабетиків типу 2 може відрізнятися від людей без діабету. Тому автори звіту, опублікованого у лютому 2010 року “PLoS One”, кажуть, що існує зв’язок між метаболічними захворюваннями та складом бактеріальних популяцій у кишечнику. Крім того, в доповіді зазначається, що баланс деяких бактерій сильно залежить від рівня цукру в крові. Вони наводять на думку, що бактерії кишечника слід враховувати в стратегії боротьби з діабетом.

Пробіотична їжа

Пробіотики можуть допомогти запобігти і лікувати дріжджові інфекції, що є загальною проблемою при цукровому діабеті, викликаного високим вмістом цукру в крові. Згідно з «Американським сімейним лікарем», пробіотики можуть допомогти зняти деякі побічні ефекти антибіотиків, які включають знищення здорових бактерій. Найпоширенішим способом отримання пробіотиків є їхнє харчування. Молочні продукти, особливо йогурти, є найпоширенішими джерелами додавання пробіотиків. Перевірте мітку активних живих культур. Місо, темпе та деякі соєві напої також забезпечують пробіотики.

Якщо ви є діабетиком і вважаєте пробіотики, важливо уникати добавок, які заявляють про хвороби, що відвертають. Національний центр додаткової та альтернативної медицини застерігає, що пробіотики не були ретельно вивчені для певних груп населення, таких як діти, літні люди та люди з порушеннями імунної системи. Поговоріть зі своїм лікарем про безпеку, переваги та можливі проблеми, пов’язані з прийманням пробіотиків.

Обережно