Проблеми з бігова доріжка 770 екг

Proform запропонував 770 ЕКГ бігова доріжка в 2002 році, але ця модель не випускається, починаючи з 2010 року. Коли нова, вона несла повну 90-денну гарантію, яка охоплює всі деталі та ремонт. Оскільки вона була продана в Sears, вона була зручною через сервісний центр Sears, якщо тільки бігова доріжка не використовувалася для комерційних цілей, що призвело до скасування гарантії.

Значущість

Виправте неполадки та виправте проблеми з біговою доріжкою Proform 770 EKG, або це може пошкодити біговій доріжці поза ремонтом або пошкодити користувача біговій доріжці. Вирішення проблем і вирішення проблем самостійно може також заощадити вам гроші від дорогих частин і плати за обслуговування.

Типи проблем

При використанні цієї біговій доріті живлення може не ввімкнутися, воно може вимикатися під час використання або консоль може відображати невірну інформацію. Нахил бігових доріг може припинити працювати або може регулюватися занадто повільно або швидко. Ходовий пояс може ковзати в центрі, повільно рухатись або ставати надто в’язким або занадто щільним.

Профілактика / рішення

Підключіть шнур живлення бігова доріжка до шумоподавлюючого пристрою, підключіть імпульсний імпульс до заземленої розетки. Затягніть або ослабте болти для регулювання заднього ролика, щоб сфокусуватися, розпустіть або затягніть ходовий пояс. Регулюйте перемикач, розташовану в двигуні, таким чином він збігається з магнітом, щоб виправити проблеми з дисплеєм консолі. Повторно калібруйте нахил, якщо він не працює належним чином, видаляючи клавішу, натискаючи кнопку нахилу, повторно вставте ключ, а нахил автоматично калібрується. Перед кожним використанням затягніть будь-які вільні болти, щоб запобігти проблемам бігових доріг.

УВАГА

Не розташовуйте бігова доріжка на відкритому повітрі. Покладіть на рівну поверхню навколо нього 8 метрів. Не рухайте ходовий ремінь під час вимкнення живлення бігова доріжка. Не намагайтеся налаштувати нахил, розмістивши об’єкти під ним. Не використовуйте бігова доріжка, якщо ви важили більше 250 фунтів. Від’єднайте бігова доріжку після використання та перед виконанням налаштувань.

Для подальшої допомоги

Зверніться до представника служби підтримки Proform за телефоном 888-533-1333. Щоб швидше обслуговувати, знайдіть серійний номер, розташований на рамці біговій доріжці, перед викликом.