Правила та правила бейсбольних ліг калібрування

Ліги бейсболу Cal Ripken є молодіжними бейсбольними організаціями, названими на честь колишньої зірки Балтимора Оріолс Клар Рипкен, гравця Зал слави, який встановив основний рекорд ліги, граючи в 2632 послідовних іграх. Ліги Ripken приймають більшість стандартних бейсбольних правил, але вони внесуть кілька змін, щоб служити молодіжній спільноті.

Бази розташовані на відстані 90 футів від звичайних бейсбольних діамантів із зовнішніми заборами мінімум на 300 футів від пластини. Ліги Ripken закликають до розмірів полів, які відповідають віку гравців. Підрозділи “Тренер” і “Т-Шах” встановлюють бази на відстані 45-50 футів та огорожі від будинку до 150-175 футів. Бази розташовані на відстані 60 футів та огорожі не більше 200 футів у підрозділі Rookies, для дітей віком до 8 років і підрозділів 10-ти підлітків. Бази розташовані на відстані 70 футів відстані майорів для гравців, які не досягли 12-ти.

Дозріла зброя повинна вибити м’яч 60 футів, 6 дюймів від тарілки на кургані 10 дюймів висотою. У рипкенських лігах кубкова гумка висотою 6 дюймів і 46 футів від тарілки у відділенні неповнолітніх. Гума висотою 8 дюймів і 50 футів від тарілки в підрозділах майорів.

На відміну від звичайних правил бейсболу, стартовець Ripken League може залишити гру та повернутись один раз, хоча деякі місцеві юрисдикції забороняють кувшина знову входити в гру, щоб знову піти. Правила качки встановлені для захисту молодих озброєнь. Кубики Рипкенської Ліги можуть не кидати більше шести подач за один календарний тиждень, який починається в понеділок і проходить через неділю. Крім того, глечики, які кидають принаймні три поєдинки в грі, не можуть повторюватися протягом двох календарних днів.

Попередження не допускається – основні бігуни залишаються поставленими, поки смола досягає домашньої тарілки. Коли ловець знімає третю страйк, то тістець не може запустити спочатку. Крім того, бігуни, що переміщуються, повинні уникати правил ліги Ripken, які називаються “шкідливими” контактами з захисними гравцями. Це запобіжний захід, щоб уникнути зіткнень, в яких бігун намагається вибити м’яч з рукавички фідлера.

Баттери та байки повинні носити шоломи у будь-який час. Покупець повинен носити головний убір, який включає в себе шолом, маску для обличчя та захист горла та спортивну чашку. Кажани не можуть бути більшими, ніж 33 дюйми завдовжки і діаметром 2 1/4 дюйма.

Менші поля для гри

Ось прогнозована статистика

Різні правила участі

Заохочення безпечної експлуатації бази

Використання правильного обладнання