Почервоніння на обличчі після їжі

Почервоніння на обличчі після їди може бути результатом підвищеної чутливості до гострої або гострої їжі, або це може бути ознакою більш серйозних захворювань. Промивання обличчя відбувається тоді, коли кров’яні судини у вашому обличчі раптово розширюються, що призводить до збільшення кровоплину і збільшення крові до поверхні шкіри. При певних умовах, ви також можете розвинути почервоніння на шиї і верхній частині судини разом з потовиділенням. Якщо почервоніння супроводжується нервами, суглобами або пухирями, називайте свого лікаря. Висип, пов’язаний з почервонінням, може бути результатом алергічної реакції.

Ви можете просто сприймати чутливість до певних продуктів, що призводить до збільшення кількості крові в обличчї та навколо нього. Гостра їжа, гарячі напої та гаряче харчування можуть викликати почервоніння у вашому обличчі. Зверніть увагу, якщо почервоніння на обличчі може спричинити інші елементи, коли ви їсте, наприклад, гаряча температура, пітливість або яскраве сонячне світло. Зберігайте щоденний щоденник про продукти, які викликають ваші симптоми, і обговоріть своє стану з лікарем. Це допоможе зменшити кількість продуктів, які можуть бути відповідальними за почервоніння обличчя.

Деякі види непереносимості їжі можуть викликати промивання обличчя. Непереносимість алкоголю, непереносимість гістаміну та глутамат натрію, також називається MSG, можуть всі стимулювати вашу кровоносну систему, що призводить до почервоніння на обличчі. Непереносимість алкоголю – це генетичний стан, який є результатом нездатності переварити та переробляти алкоголь. Непереносимість гістаміну – це чутливість до продуктів харчування, які містять гістамін, хімічне речовина, яке, природно, викликає запалення при надлишку. Американський коледж гастроентерології стверджує, що шпинат, вино, баклажани та тунець всі містять високий рівень гістаміну. Глютамат мононатрию – харчова добавка, яка може спричинити почервоніння обличчя.

Якщо ви помітили висип, а також почервоніння на вашому обличчі, у вас може виникнути алергія на певні продукти харчування. Більшість висип на обличчі від їжі є результатом харчової алергії. Найбільш поширені продукти харчування, які викликають алергічні реакції, включають рибу, деревні горіхи, арахіс, молоко, сою, яйця та пшеницю. Екзема, вулики та алергічний контактний дерматит є найбільш поширеними висипаннями шкіри, які можуть розвинутися після їжі. Екзема утворює пухирі, що утворюють рідину, розвиваються вулики в скупченнях суглобів, які мають плоску поверхню, а алергічний контактний дерматит – це висип, який спрацьовує, торкнувшись їжі для вашої шкіри. Ви можете лікувати всі три висипки, уникаючи їжі, яка викликає алергічну реакцію.

Якщо у вас виникають інші симптоми, такі як астма, хрипі, сухість, діарея, нудота, блювота або закладеність носа, негайно зателефонуйте своєму лікарю. Харчова алергія може призвести до серйозної реакції та призвести до смертельних випадків, якщо її не лікувати.

Чутливість

Харчова непереносимість

Висипання

УВАГА