Потреба в протеїні для типу крові a

Дієта типу крові стверджує, що люди з кров’ю типу A повинні їсти вегетаріанську дієту. Проте теорія, що дієта повинна визначатися за типом крові, в даний час не підтверджується науковими доказами. Кожен, незалежно від його типу крові, повинен споживати достатню кількість дієтичного білка.

Дієта типу крові і білок

Згідно з дієтою типу крові, оскільки тип А крові, розроблений в аграрній культурі, сучасні люди з кров’ю типу А також повинні їсти вегетаріанську дієту. Це може призвести до питань про те, чи типу “А”, які раніше не були вегетаріанцями, можуть продовжувати отримувати достатню кількість білка у своїх дієтах. Проте медичний центр Langone, Нью-Йоркський університет вказує на те, що ніякі клінічні дослідження не підтримують підхід до типу крові для планування дієти, а також немає наукових доказів того, що тип крові визначає потреби в протеїні.

Протеїн

Білок присутній у всіх тканинах, від шкіри до м’язів та органів, і є необхідним для процесів організму, реставрації, регенерації, росту та розвитку. Повний дієтичний протеїн містить всі дев’ять важливих амінокислот, які будуть розбиті на форму білків в організмі. Повні протеїни знаходяться лише в продуктах тваринного походження та соєвих бобів. Більшість овочів і зерен є незавершеними білками, і їх потрібно добре комбінувати, щоб переконатись у потребах організму.

Білкові джерела для вегетаріанців

Оскільки більшість рослинних джерел білка є неповними, людям будь-якого типу крові, що слідують за вегетаріанською дієтою, потрібно обережно вживати багато видів багатих білками продуктів. Вегетаріанці, які їдять молочні продукти та яйця – або лакто-ово-вегетаріанці – можуть отримувати повні білки з цих джерел. Білків також можна придбати в м’ясних замінниках, соєвих та соєвих продуктах, таких як тофу, темпе і сеїтан, а також квасоля, бобові, горіхи та цільні зерна. Харчування широкого асортименту є ключовим для забезпечення всього асортименту амінокислот, необхідних для перетворення в білок у організмі. Наприклад, рис і боби складають повний білок при їх комбінації.

Інші білки багаті харчові продукти

Тваринницькі продукти є найбільш повними джерелами дієтичного білка. Скудне червоне м’ясо, риба та птиця всі багаті білком, як і яйця, йогурти та молочні продукти, такі як сир. Медичний центр Університету Меріленду рекомендує дорослим споживати два-три порції дієтичного білка на день. Обслуговування складається з 2 до 3 унцій. З м’яса або риби, наполовину склянки варених сушених бобів подається з коричневого рису, яйце або 1 унцій. Сиру Найбільш збалансовані дієти забезпечують достатню кількість білка, тому білкові добавки рідко потрібні.