Поживні речовини, що знаходяться в тваринних білкових продуктах, але не в рослинних протеїнах

Деякі продукти харчування з високим вмістом білка, що містять тварини, містять поживні речовини, на які відсутні білкові продукти рослинного походження Якщо ви споживаєте вегетаріанську дієту та уникаєте їжі з тваринними білками, подумайте про доповнення до поживних речовин, які можуть не мати дієти. Людське тіло використовує білки тваринного походження відмінно від рослинних білків. Однак, згідно Американської Дієтичної Асоціації, вегетаріанські та вегетаріанські дієти можуть бути достатньо поживними, якщо вони правильно сплановані, підходять для всіх людей і можуть надавати переваги для здоров’я.

Основи білка

Дев’ять амінокислот не можуть бути виготовлені людським тілом, тому вони вважаються незамінними амінокислотами. Повні білки містять всі дев’ять незамінних амінокислот. За винятком соєвого білка, тваринні білки є повними білками, тоді як протеїнові продукти рослинного походження є неповними білками. Використовуючи різні комбінації протеїнів на рослинній основі, проте, все ще може забезпечити організм необхідними амінокислотами. Згідно з даними Департаменту сільського господарства США, рекомендована дієтична допомога білка у дорослих становить 56 грамів для чоловіків, 46 грам для жінок і 71 грам на добу для вагітних та годуючих жінок.

Важливі живильні речовини

Важливими поживними речовинами для людей, що обмежують тваринний білок, є омега-3 жирні кислоти, залізо, кальцій, цинк і вітамін В12, за даними Американської дієтологічної асоціації. Ці поживні речовини відсутні або обмежені в рослинних білкових продуктах. Дієтичний холестерин, хоча і не є необхідним, оскільки організм людини може зробити це, є живильним речовиною, відсутнім на білкових продуктах рослинного походження.

Джерела

Хоча багато продуктів рослинного походження, таких як крупи, збагачуються вітаміном В12, найкращі джерела вітаміну В12 походять з тваринних білкових продуктів, таких як м’ясо, риба, курка, молюски, молоко, яйця та інші молочні продукти, за даними Національного інституту здоров’я Управління дієтичних добавок. Незважаючи на те, що в деяких рослинних протеїнових продуктах, таких як боби, цільні зерна та горіхи містять цинк у невеликих кількостях, основним джерелом для цинку є білкові продукти тваринного походження, такі як домашня птиця, червоне м’ясо, устриці, морепродукти та молоко, відповідно До Управління дієтичних добавок. Форма заліза, яка найкраще поглинається тілом, зустрічається в курячій печінці, червоному м’ясі, птахівці, рибі та морепродуктах. Риба – прекрасне джерело омега-3 жирних кислот.

Турбота

Вживання вегетаріанської дієти може швидко призвести до недоїдання, включаючи залізодефіцитну анемію, якщо вона не планується належним чином. Оскільки рослинні білкові джерела заліза також не поглинаються, споживайте вітамін С, щоб збільшити поглинання заліза в організмі.

Рекомендації

Залежно від типу вегетаріанської дієти, яку ви споживаєте, харчові добавки зазвичай рекомендуються спеціалістом із охорони здоров’я. Якщо ви дотримуєтеся вегетаріанської дієти, споживайте повні білки з сої або комбінації рослинних білків, таких як арахісове масло на пшеничному хлібі або рис та боби.