Поживна цінність пару молюсків

Запалені молюски найчастіше зроблені з використанням м’яких молюсків. Молюск, тип молюска, є прекрасним джерелом білка, вітаміну В-12 та заліза. Молюски доступні круглий рік на Східному узбережжі і Тихоокеанському північному заході та з листопада по квітень у Каліфорнії.

Розмір і калорії

Обслуговування пару молюсків становить 3 унції, що становить близько 10 маленьких молюсків. 3 гр. Обслуговування пару молюсків забезпечує 126 калорій.

Протеїн

Молюски є гарним джерелом повного білка, тобто вони забезпечують всі дев’ять незамінних амінокислот, які ваше тіло не може зробити самостійно. Білок у вашому раціоні важливий для підтримки росту та ремонту всіх ваших органів, тканин та клітин. 3 гр. Обслуговування пару молюсків забезпечує 21,7 г протеїну. Інститут медицини рекомендує жінкам споживати 46 г білка в день, а чоловіки споживають 56 г.

Вітаміни

Спарені молюски – хороше джерело вітаміну В-12, яке ваше тіло потребує для нервової функції та синтезу ДНК. Інститут медицини рекомендує дорослим споживати 2,4 мкг вітаміну В-12 щодня. 3 гр. Обслуговування пару молюсків забезпечує 84 мг вітаміну В-12. Молюски також забезпечують ніацин, вітамін B, необхідний для функціонування більш ніж 200 ферментів, які беруть участь в енергетичному обміні.

Мінерали

Спарені молюски багаті на залізо, мінерал, необхідний для виробництва червоних кров’яних клітин. 3 гр. Подача пару молюсків становить 23,8 мг заліза. Кількість заліза, що рекомендується щоденно Інститутом медицини, становить 8 мг для чоловіків та 18 мг для жінок. Спарені молюски також забезпечують цинк, мінерал, який сприяє імунної функції і необхідний для енергетичного обміну.

Жир і холестерин

Спарені молюски мають невелику кількість жиру, більшість з яких – це поліненасичені жири в організмі серця. 3 гр. Обслуговування пару молюсків становить 1,66 г жиру. Запечені молюски також забезпечують деякий дієтичний холестерин, який Інститут медицини рекомендує обмежити в раціоні, щоб зменшити ризик серцевих захворювань. Обслуговування пару молюсків має 57 мг холестерину.

Спарені молюски готуються живими молюсками в оболонці. При купівлі живих жорстких молюсків корпуси повинні бути щільно закриті. Якщо жорстка оболонка трохи відкрита, торкніться її легко і переконайтесь, що вона зафіксована закритою, інакше відкиньте її. Живі м`які оболонки молюсків матимуть шию, що стирчить із оболонки, яка повинна рухатися при дотику. Живі молюски можуть зберігатися протягом двох днів у холодильнику з температурою 40 градусів.

Вибір і зберігання