Поживна цінність пальмового масла

З моменту свого відкриття в лісах Малайзії 19-го століття, пальмова олія була комерційно використана в кулінарних і косметичних цілях. Поживна цінність пальмового масла пропонує змішані благополуччя у вигляді сильних антиоксидантів та насичених жирів. Фактично, один ст. Пальмового масла може допомогти знизити ризик серцевих захворювань при підвищенні рівня поганого холестерину. Хитрість використання хороших харчових цін пальмового масла, схоже, лежить у старій притчі про “все в помірності”.

Вітамін Е

Вісім антиоксидантів, виявлених у вітаміні Е, є основною причиною її репутації як захисного засобу для захисту шкіри. Хоча вітамін Е, отриманий в пальмових оліях, працює для того, щоб гальмувати “вільнорадикальні банди” від посилення хаосу у вашій шкірі, він також відповідає за допомогу у запобіганні захворюваннях серця та раку. Відповідно до Інституту Лінуса Полінга, пастка вітаміну Е полягає в тому, що як тільки він виймає вільний радикал, його антиоксидантна сила нейтралізується.

Вітамін К.

Без вітаміну К найменший розріз вашої шкіри може призвести до значної крововтрати з організму. Вітамін К сприяє згортання крові, що допомагає ущільнювати рани зсередини та зберігати кров тече в усьому тілі там, де це необхідно. Відповідно до Національного інституту здоров’я NIH, недоліки вітаміну К часто мають симптоми легкого кровотечі, кровотечі та стійкості до антибіотиків. Хоча вітамін К також створюється з бактерій в шлунково-кишковому тракті, один ст. Пальмового масла пропонує додатковий приріст.

Омега-3 жирні кислоти

Невелика кількість жирних кислот омега-3, виявлених у пальмових оліях, може пройти довгий шлях до допомоги мозку при повній газорозрядженні. Згідно з Медичним центром університету штату Меріленд, дослідники встановили, що, зменшуючи запалення, омега-3 жирні кислоти можуть зменшити ризик розвитку серцевих захворювань, раку та артриту. Омега-3 сильно концентрується в мозку, де він допомагає пам’яті, когнітивним та поведінковим функціям. Також називають поліненасичених жирних кислот, омега-3 представляє найменший різновид жиру в пальмовому маслу.

Насичені та мононенасичені жири

Здоровий дієтичний жир є необхідним компонентом для виробництва енергогенеруючих жирних кислот, які організм потребує, але не може зробити самостійно. Один ст.л. Пальмового масла містить 13 г насичених і мононенасичених жирів майже рівних пропорцій. Хоча насичений жир вважається основним попередником захворювань серця і головним дієтичним причиною поганого холестерину, мононенасичені жири мають тенденцію до зниження рівня холестерину. Обидва жири мають велику кількість калорій, які можуть спалювати лише через 20 хвилин енергійної фізичної навантаження, згідно з NIH.

Антиоксиданти

Багаті бурштинові відтінки пальмової олії називаються вченими каротиноїдами та є хорошим свідченням його антиоксидантних властивостей або здатності до боротьби з хворобами. Американська Рада з пального масла визначає бета-каротин, похідну вітаміну А, як основний каротиноїдний антиоксидант пальмового масла. Бета-каротин працює для посилення імунної системи та захисту організму від розвитку захворювань, викликаних пошкодженням клітин. Бета-каротин знаходиться в пігмені пальмового масла, як жиророзчинні живильні речовини, його сильні зцілення здатні збільшуватись завдяки наявності здорових жирів в пальмовому маслу.