Побічні ефекти чага грибів

Чага гриб використовується століттями як народна медицина в країнах Північної Європи та Росії. У лабораторних дослідженнях чага демонструє протиракову активність, а також протизапальну, противірусну та імуностимулюючу властивість, відповідно до Меморіального Слоун-Кеттерінгського онкологічного центру. Цей гіркий гриб іноді використовується для полегшення болю. Перш ніж пройти лікарську рослину, завжди проконсультуйтеся з медичним закладом, особливо якщо ви приймаєте ліки або маєте стан здоров’я, оскільки його споживання може призвести до небажаних ефектів.

Споживання грибів чага може збільшити вплив антикоагулянтних препаратів, таких як аспірин і варфарин. Це підвищує ризик кровотеч і синяків. Активними складовими гриба є комбінація тритерпенів, включаючи стерини, бетулінову кислоту та полісахариди, подібні до тих, що діють у грибів Рейши, що також підвищує ризик кровотечі при застосуванні антикоагулянтів або антитромбоцитарних препаратів.

Чага гриби також взаємодіють з діабетичними ліками, такими як інсулін, підвищують ризик гіпоглікемії або рівень цукру в крові, що падає надто низько. Симптоми гіпоглікемії можуть включати хрипотіння, голод, плутанину, запаморочення, почуття слабкості або тривоги, і труднощі розмов.

Оскільки чага грибок не добре вивчений з точки зору споживання людиною, можуть бути інші побічні ефекти, які не задокументовані. Відповідно до Меморіального Слан-Кеттерінгського онкологічного центру в Нью-Йорку, клінічних випробувань, які оцінюють безпеку Чага для лікування або запобігання захворюванням, включаючи діабет, рак чи серцево-судинні захворювання, умови, для яких гриб має теоретичну користь, не проводилося.

Чага гриб, як і багато інших грибів, багатий бета-глюканами. Вони мають імуномодулюючу активність. Бета-глюкани представляють інтерес, оскільки вони зв’язуються з рецептором 3 або CR3. Це дозволяє імунним клітинам у вашому організмі розпізнавати ракові клітини як “не самостійно”, що теоретично може викликати клітинну смерть ракових клітин. Хоча побічні ефекти цього гриба недостатньо вивчені, інші гриби, що містять бета глюкани, такі як гриб Reishi, можуть спричинити сухість у роті та горлі, блювоти на ніс, сверблячку, розлад шлунка та кривавого стільця, відповідно до “The Essential Herb – Керівництво щодо взаємодії з лікарськими засобами для лікування вітамінів “, Джордж Т. Гроссберг і Баррі Фокс.

Ризик кровотечі

Гіпоглікемія

Міркування

Теоретичні ефекти