Побічні ефекти кайенського перцю, лимонного соку та кленового сиропу

Деякі версії детоксикаційної дієти з кайєновим перцем стали популярними. Вони обіцяють змити тіло токсинів і забезпечити швидку втрату ваги. Але падіння дієти може призвести до небажаних наслідків для здоров’я. Перш ніж вдаватися до будь-яких різких змін у вашому раціоні, завжди слід звернутися до лікаря.

Інгредієнти

Звалити лимонний сік, кайенський перець та кленовий сироп під впливом декількох назв, включаючи “майстер очищення” та “дієту лимонаду”. Кайенський перець має певну роль у прискоренні обміну речовин. За словами молекулярного біолога Хелен Колліас, капсаїцин, хімічний речовина в кайєнових перцях, стимулює гормони, що викликають реакцію бою чи польоту. Це прискорює частоту серцебиття та дихає, і ви спалюєте більше калорій. Лимонний сік – розм’якшувач стільця і ​​легко всмоктується кров’ю. Кленовий сироп робить напій більш приємним і поставляє кілька калорій, які ви отримаєте на цій дієті. Деякі версії цієї дієти також дозволяють вам пити слабий чай.

Нестача харчової цінності

Лимонад з ароматизованим кайеном забезпечує невелику поживну цінність. За словами Сьюзен Мур, представника Американської дієтологічної асоціації, це небезпечна дієта. Моурес вважає, що люди з майстра очищають споживають близько 600 калорій на день. Вона попереджає, що дієти будуть нудьгувати, дратівливі, мають проблеми з концентрацією і можуть викликати головні болі. Хоча вона визнає, що в лимонному соку може бути невелика кількість їжі, повна відсутність білка та клітковини – це серйозне занепокоєння. Тіло може піти в режим голодування, сповільнюючи його метаболізм, щоб зберегти кілька калорій, які ви вкладаєте.

Сумнівно для детоксикації

Девід Далман, лікар-терапевт з хіропрактіки в Цинциннаті, штат Огайо з ступенем харчування, стверджує, що ця дієта небезпечна, однак вона не дозволяє детоксикувати організм. Система детоксикації працює з поживними речовинами, що поєднуються з токсинами, обробляються печінкою, а потім виділяються. За словами Дальмана, дієта з кальянового перцю не забезпечує необхідні поживні речовини для печінки для виконання своєї роботи, і це скоротить ваші запаси протягом 48 годин. Таким чином, детоксикація зупиняється. Далман є прихильником коротких, добре спланованих дієт для детоксикації, але вважає, що для підтримки функції печінки потрібні додаткові поживні речовини.

Поживна вага

Коли ви швидко скидаєте масу, дотримуючись екстремальних дієт, вага часто повторюється, як тільки ви повертаєтеся до звичайних прийомів їжі. Часто старі фунти повертаються і приносять кілька нових. М’язи часто втрачаються при катастрофічних дієтах. Коли вага повертається, цей м’яз буде замінено жиром, що робить склад тіла ще жирним. Це особливо вірно, якщо ваше тіло перейшло в режим самозахистучого голоду. Поки дієти жадають швидкого вирішення, немає нічого, щоб замінити повільні, стійкі звички контролю за часткою і регулярні фізичні вправи.