Плескати, обертаючись під час плавання

Плавання може спричинити пошкодження плечей через повторювані плечові рухи, такі як обертання. Травми включають тендиніт, синдром синдрому та трав’яні сльози. З кожним з цих травм може виникнути спливаючий звук або відчуття. Лікування включає в себе відпочинок, лід та нестероїдні протизапальні препарати або НПВС. Якщо ваші симптоми погіршуються або зберігаються, зверніться до лікаря.

Причини та фактори ризику

Відповідно до статті “Північноамериканський журнал спортивної фізичної терапії”, плавці, як правило, мають надмірне зовнішнє обертання плеча і зменшення внутрішнього обертання, що викликає підвищений стрес на м’язи та сухожилля манжета. Аномальний розподіл плечового плеча, жорсткі м’язи, переосмислення, погана постава та неправильна техніка плавання підвищують ризик травми плеча та висипання. Пошкодження на плече включають синдром синдрому, тендініт, бурсит та сльози прабатьків. Синдром ураження є тим, коли сухожилля манжета ротатора і бурса або мішка рідини стискуються і запалюються. Набряки або запалення можуть викликати тріщивання або сплеск вашого плеча під час плавання. Сльозотеча – сльоза до хряща навколо плечевого суглоба. Розірваний хрящ може зловити під час обертання плеча, викликаючи спливаючі або натискання.

Додаткові ознаки та симптоми

Симптоми різняться залежно від тяжкості вашої травми. Ви можете відчувати біль у плечах, що може посилитися при накладених плечах і плаванні. Ви також можете відчувати біль під час сну. Біль може бути охарактеризована як нудна, боляче, різка або жорстка. Ознаки плечового травмування включають знижений діапазон руху, точка болючість через вашу травму і слабкість м’язів. Додаткові ознаки та симптоми – атрофія м’язів або втрата м’язів, постійна біль та зниження атлетичних показників.

Лікування

Початкове лікування включає в себе відпочинок, лід та НПЗЗ, такі як ібупрофен. Поки ваше плече лікується, вам може знадобитися змінити вашу діяльність – уникнути дій, які посилюють ваші симптоми, такі як плавання, повітряні рухи та підйом важких предметів. Для постійного болю ваш лікар може рекомендувати фізіотерапію, ін’єкцію кортикостероїдів або операцію. Фізична терапія допомагає вам відновити нормальний потік руху та сили плеча, тоді як хірургічне втручання знімає будь-які шматочки хрящів і відновлює будь-які пошкодження вашого хряща або сухожиль.

Профілактика

Перехресний поїзд від одного до двох днів на тиждень і відпочити принаймні один день на тиждень, щоб запобігти переосвіта. Включіть розтягування та тренування сил у тренувальній роботі, щоб збільшити м’язову гнучкість та силу. Наприклад, виконайте розтягування плеча, а також внутрішнє та зовнішнє обертання з використанням стійкості, щоб зміцнити м’язи манжети ротатора. Виконуйте вправи для стабілізації плеча, щоб підтримувати хорошу стійкість до плеча та зменшити ризик травми. Стабілізаційні вправи включають в себе утримання натискної позиції на підлозі або тріскання дошки і сходинки, які виконуються, ходжу вашими руками за крок. Нарешті, покращуйте свою вертикальну позу та виправте будь-які неправильні методи плавання. Наприклад, не дозволяйте вашої руці перетинати середину лінії, коли ви тягнете руку назад у вільному плаванні.