Плавання та інфекції сечових шляхів

Будь ласка, перед тим як входити в басейн. “” У басейні є лише один “p”, і ми хотіли б зберегти це таким чином “. Можливо, ви бачили подібні знаки у вашому місцевому басейні. Цікаві чи ні, ці правила спрямовані на підтримку плавців Здорові. Можливо, ви не зрозуміли, що ваші звички гігієни плавання або їх відсутність можуть не тільки загрожувати здоров’ю інших людей, але й можуть призвести до підвищеного ризику розвитку хвороб, пов’язаних з рекреаційною водою, такими як інфекція сечовивідних шляхів.

Основи

UTI – це інфекція, яка починається у вашій сечовій системі, найчастіше у вашому сечовому міхурі та уретрі. Уретра – це трубка, яка з’єднує ваш сечовий міхур з вашими геніталіями, щоб виділити сечу з організму. Жінки анатомічно більш схильні до розвитку ІМС, ніж чоловіки. Хоча інфекції сечовивідних шляхів не завжди викликають симптоми, при наявності симптоми можуть включати постійне бажання сечовипускати, часто пропускати невеликі обсяги сечі, печіння під час сечовипускання, неприємний запах сечі, хмарну сечу, очищену від крові сечу, тазу Біль у жінок і біль у ректальній області у чоловіків.

Кореляція

Басейни сповнені бактеріями, викликаними дітьми та дорослими. Моча, фекальні речовини та блювота можуть загрожувати здоров’ю для плавців. Якщо рівні дезинфікуючого засобу в басейнах не підтримуються на відповідних рівнях, мікроби можуть помножитись і спричиняти захворювання. Ковтання зараженої зародком води не є єдиним способом, через який ваше здоров’я може загрожувати. Бактерії можуть похвалитися і процвітати на вашому плавальний костюм, особливо у вашому районі геніталій. Жінки особливо схильні, тому що тісний, плавальний костюм, який є теплим та вологим, ідеально підходить для бактерій, які можуть викликати інфекцію сечовивідних шляхів.

Неправильне уявлення

Часто дівчатам, схильним до рецидивуючих ІМС, розповідається, що вони не повинні плавати. Ця рекомендація грунтується на можливості того, що UTI у дівчаток є результатом вульверетрального рефлюксу води басейну в сечовий міхур. Проте, на думку веб-сайту Американських сімейних лікарів, ретельне вивчення цієї можливості, використовуючи інулін як маркеру в воді для ванни, не показало інуліну в сечі сечового міхура. Ці результати свідчать, що немає підстав рекомендувати, щоб дівчата ліквідували плавання, щоб запобігти рецидивуючі ІМП. Університет Уейк-Форест баптистський медичний центр також стверджує, що плавання в басейнах не може безпосередньо викликати UTI у дітей. Деякі діти, особливо дівчатка, мають дуже чутливу шкіру в області навколо уретру, і вплив води в басейні може дратувати цю область. Проте виявлення води басейну сама по собі не може призвести до ІМВ.

Профілактика

Центри з контролю та профілактики захворювань рекомендують дотримуватися цих порад щодо зменшення забруднень у басейнах. Перед входом в басейн, душ з милом. Ретельно промийте дитину, особливо задній кінець, милом та водою перед плаванням. Невидимі обсяги фекальних речовин можуть опинитися в басейні. Помийте руки з милом після використання туалету або зміни підгузника. Якщо у вас або дитини є діарея, не плавайте. Візьміть своїх дітей часті розбиття ванної кімнати або перевіряйте памперси часто. Змініть підгузники у ванній кімнаті або в зоні зміни підгузника, а не біля басейну (див. Посилання 4 для попередніх порад). Якщо трапляється нещасний випадок, потурбуйте працівників басейну, щоб прийняти відповідні заходи для знезараження пулу. Щоб конкретно зменшити ваші шанси на розробку ІМС, не сидіти у своєму потенційно бактеріальному, вологому костюмі весь день. Потім перемістіть в сухий одяг після купання та мийте костюм після кожного використання.

Якщо ви підозрюєте, що у вас є ІМС, зверніться до лікаря якнайшвидше. Якщо не лікувати, UTI може поширюватися в нирки, що спричиняє серйозні проблеми. Після аналізу зразків сечі ваш лікар може призначити вам антибіотик. Ваші звички гігієни плавання не можуть бути причиною вашої ІМС. Особливо в жінок, статеві зносини та захворювання, що передаються статевим шляхом, можуть викликати два найпоширеніших види UTIS – інфекція сечового міхура або циститу та інфекції сечовипускального каналу або уретриту. Поговоріть зі своїм лікарем, щоб визначити вірогідну причину ІПСШ.

Міркування