Плавальні вправи для підошовної фасції

Плаваючі вправи для підошовної фасції призначені для того, щоб тримати вас у пригоді, не покладаючи додаткової ваги на вашу травмовану ногу. Оскільки підошовний фасцій є запальним пошкодженням, спричиненим вагою протягом тривалих періодів часу, важливо, щоб вправи, які ви виконували, не наносять ваги на вашу ногу. Плаваючі вправи допомагають розтягнути м’язи ноги, а також тримати вас у спокої, не запалюючи вашу травмовану ногу.

Це заняття плавання зміцнює ваші ноги, асфальт і приклади без запалення ноги. Плавайте до краю стіни басейну, поклавши ліву руку на край басейну, а ваша права рука стоїть навпроти стіни вашою долонею. З цієї позиції розтягніть обидві ноги на рівні води, переконавшись, що коліна, а також ноги, розташовані поруч один з одним. Почніть ногами ноги одночасно вгору-вниз, використовуючи стегна та м’язи черевної порожнини, щоб збільшити швидкість. Ідіть так швидко, як ви можете протягом 30 секунд. Повторіть, поки не втомиться.

Це заняття плавання допомагає розтягувати ваші ноги, а також ногу, не накладаючи додаткової ваги на неї. Поверніть у бік краю басейну, поклавши обидві руки на край, а ноги обережно піднімаються на підлогу басейну. Звідси підніміть ноги, натискаючи обидві ноги на бік басейну. Почніть із зігнутими колінами, глибоко дихати, а потім тривалий видих. Коли ви видихнете, розтягніть ноги і віддалі від краю, натискаючи прикладом і віддаляючись від краю басейну. Тримайте це протягом декількох секунд, поки не відчуєте розтягнення в ногах та ногах. Відпустіть і повторіть 10 разів.

Цей плавник-спринт призначений для зміцнення нижнього тіла та рук, не накладаючи напруги на ноги. Потрапніть у басейн і покладіть лапку на кожну ступню. Виберіть основний удар, наприклад, брас або фрістайл, і спринт на 25 м без зупинки. Використання плавників дозволяє збільшити швидкість без збільшення напруги на ногах. Відпочиньте на кілька хвилин перед повторенням свердла. Ця вправа змушує вас споживати велику кількість кисню, що покращує ваш серцево-судинний стан та методи дихання.

Ця вправа призначена для покращення тріщини та зміцнення м’язів ноги та ніг. Потрапити в мілководний кінець басейну з ударним долотом. Почніть фізичну навантаження, швидко рухаючи ноги, зберігаючи свої руки на базі кидка. Ідіть так швидко, як можете, поки на дошці на 50 м. Відпочинок протягом 10 секунд перед повторенням. Повторіть вправу 10 разів.

Хвильовий творець

Загальний розтягнення тіла

Fin Sprints

Повторити Fin