Переваги їжі білків

Білок є невід’ємним макроподрібнювачем, який підтримує кілька структур у вашому організмі. Ви можете знайти протеїн у численних джерелах, включаючи яйця, м’ясо, рибу та горіхи. Тим не менше, багато людей покладаються на білкові добавки, щоб отримати рекомендовану їх кількість в день. Білковий бар – це лише один варіант, який має кілька переваг дієти та способу життя.

Заміна їжі

Багато планів з втрати ваги, особливо ті, які продаються як “високобілкові”, покладаються на замінники їжі для контролю порцій та зменшення калорій. Броди, що замінюють зазвичай, містять велику кількість білка та клітковини, щоб допомогти вам почуватись більш повно, Разом з багатьма іншими важливими вітамінами та мінералами для забезпечення збалансованого харчування. Американська Диетична Асоціація відзначає, що заміни їжі, включаючи білкові батончики, є ефективними для зниження ваги, коли є частиною здорової їжі. Однак ви не можете повністю покладатися на їжу Замінники для вашої дієти. Протеїнові бруски не забезпечують всіх поживних речовин та антиоксидантів, які містяться у свіжих фруктах, овочах та цільні зерна.

Закуска між стравами

Ресторани білків із закусочними розмірами допоможуть зменшити переїдання між їжею. Багато барів потрапляють в приємні десертні ароматизатори – такі як шоколад, арахісове масло, чорнило і лимонне мериджування – для задоволення вашого солодкого зуба, уникаючи при цьому спадів цукру в крові та подальших аварій. З плином часу цукристі цукру в крові – пов’язані з закусками, як цукеркові батончики та інші солодощі – можуть призвести до збільшення ваги. Ваше тіло перетворює надлишок цукру в крові, який безпосередньо не використовується для енергії, у жир.

Підтримка тренувань

Постачання вашого тіла необхідними поживними речовинами може допомогти вам отримати максимум від тренування. Споживана білковою стрічкою, яка споживається перед вправ, надає вам стійку енергію під час вашої діяльності. Він також пропонує вигоди після тренування. Амінокислоти, знайдені в білкових барах, допомагають забезпечити будівельні блоки, необхідні для утворення нової м’язової тканини, відновлюючи мікроскопічні сльози м’язів, які виникають під час тренування.

Зручність

Протеїнові бруски мають перевагу зручності. Вони маленькі і можуть швидко споживатися активними людьми або професіоналами. Заміна їжі та різноманітні закуски дають простий вибір для дієт, у якого бракує часу або ресурсів для розширеного харчування. Крім того, білкові смужки не потребують вимірювання та змішування, як з білковими порошками, або холодильним обладнанням, як і з виробленими протеїновими струшками.

Американська рада з вправ попереджає, що ви не отримаєте вигоди від білків, якщо ви виберете неправильні. Використання висококалорійних харчових барів як закуски може призвести до збільшення ваги. Крім того, уникайте білків з суттєво високим вмістом цукру, жиру та натрію – шукайте білкові смуги, які містять менше 140 міліграмів натрію, і містять джерела додавання цукру, такі як сахароза, мед, коричневий рисовий сироп або кукурудза з високим вмістом фруктози Сироп Вам потрібно обмежити прийом цукру до 25 грамів на день для жінок і 37,5 грам для чоловіків, тому переконайтеся, що ваші протеїнові батончики не беруть значну суму вашої допомоги.

Міркування