Папайї ферменти для кислотного рефлюксу

Оскільки задовго до появи сучасної медицини люди використовували рослини та інші природні лікарські засоби для лікування та лікування всіх хвороб та хвороб. Папайя, фрукт, вирощений в тропічних регіонах Південно-Східної Азії та Північної та Південної Америки, вже давно мав на меті допомогти травному тракту. Прихильники стверджують, що ферменти папайї полегшують розлади травлення та печію, які зазнають кислотного рефлюксу, але відсутні докази, що підтверджують ці вимоги.

Про паротитну ферменти

Що складається з 10 відсотків щоденного рекомендованого споживання волокна за чашку і багатих травними ферментами, папайя зіграла роль їжі диво в народній медицині. Він був використаний для антибактеріальних і протизапальних застосувань, профілактики раку, діабету та лікування астми, загоєння ран і опіків, а також ветеринарної дегельмінтизації на додаток до її використання в якості травної допомоги. Папаїн, ключовий фермент, відповідальний за позитивні травні дії папайї, вилучається з незрілих плодів рослини. Ферменти папайї є комерційно доступними у формі порошку, таблетки та таблетки.

Як допомагає ферменти папайї

Кислотний рефлюкс виникає, коли шлункова кислота витікає назад у стравохід – трубопровід між ротом і животом. Якщо ви страждаєте від рефлюксу, ви можете відчути печію, травлення та регургітацію. Ферменти папайї допомагають розщепити харчові білки на більш прості, легше переварити амінокислоти, що призводить до поліпшення травлення та зменшення утворення кисневої кислоти. Теоретично випливає, що травлення ферментів, багата папаїном, може призвести до зниження симптомів кислотного рефлюксу, зменшуючи травне навантаження організму.

Те, що каже дослідники

Невелике дослідження, присвячене вивченню ролі папаїну в порушеннях травлення, опубліковане в квітневому номері журналу “Біогенні аміни” у квітні 2012 року, повідомляє, що 42 пацієнти, які отримали папаїн, зазнали покращень в області газу та здуття живота порівняно з 42 пацієнтами, які приймали плацебо. Коли ваш шлунок розсіюється з газу та здуття живота, кисне вміст шлунка, швидше за все, рухається вгору мимо м’язового кільця, що відділяє шлунок та стравохід, викликаючи рефлюкс кислоти. Хоча це дослідження показує, що ферменти папайї можуть бути корисними при лікуванні рефлюксу кислоти, для підтвердження цих даних потрібні більш масштабні дослідження та більш широкі дослідження.

Стратегії життя

Хоча це може здаватися спокусливим, щоб спробувати панайські ферменти, щоб допомогти в управлінні вашим кислотним рефлюксом, впровадження змін у стилі життя, підтриманих дослідженнями, більш імовірно, забезпечить управління симптомами. Відповідно до рекомендацій клінічної практики, опублікованих в жовтні 2013 року в “Американському журналі гастроентерології”, найефективнішими стратегіями життя є зниження ваги, снопи з головою ліжка підняті і утримання від їжування від двох до трьох годин до лежачи. Звичайне уникнення їжі та напоїв, які зазвичай вважається посиленням кислотного рефлюксу – таких як шоколад, напій з кофеїну, алкоголь та гострої їжі – не рекомендується через відсутність доказів того, що пропускання цих предметів покращує симптоми. Однак ці рекомендації підтримують індивідуальний дієтичний підхід до лікування рефлюксу кислоти, включаючи уникнення їжі, яка, як відомо, погіршує ваші симптоми.

Кислотний рефлюкс, як правило, управляється ліками та змінами способу життя. Сильний чи часта рефлюкс кислоти вважається гастроезофагеальною рефлюксною хворобою (ГЕРХ), що може призвести до виразки шлунку та збільшення ризику раку стравоходу. Якщо у вас виникають стійкі чи погіршення симптомів, доцільно звернутися до лікаря. Якщо ви хочете спробувати папаїн, поговоріть зі своїм лікарем про безпеку прийому цього засобу, включаючи будь-які відомі взаємодії з ліками. Наприклад, якщо вам призначено терапію кровотоком, папаїн може підвищити ефективність цього препарату та збільшити ризик кровотечі. Папаін слід уникати, якщо ви годуєте грудьми, оскільки його безпека не встановлюється, а також уникнути під час вагітності, оскільки це може сприяти скороченню матки; медичний радник: Джонатан Е. Авів, М.Д., FACS

Заходи та наступні кроки