Офісний кондиціонер з піщаним бігом і пліометричними тренуваннями

Пішохідні та пліометричні тренування поєднуються, щоб дати вам вигідне заняття сезонним кондиціонуванням. Незалежно від того, який ви спорт, ви отримаєте вигоду від зміцнення, швидкості, сили та спритності, отриманої від цих видів вправ. Під час роботи піщаної пічі поліпшується міцність, швидкість і спритність, а пліометричні вправи покращують вашу силу за допомогою різних стрибків і обмежуючих вправ. Виконайте пісочний біг та пліометричні вправи щонайменше два-три дні на тиждень для результатів, які підготують вас до наближення спортивного сезону.

Піщаний біг

Використання м’якого піску підвищує стійкість, надаючи вам більш вигідну аеробну і зміцнюючу тренування. Оскільки поверхня дає під ногами приблизно два-три дюйми, ваші ноги надають більше сил і сил, щоб бігти. Коли ви практикуєте біг в пісок, ви будуєте м’язи швидше, тим самим робить вас швидше на міцній землі.

Садові свердла

Використовуйте пісочницю щонайменше 10 ярдів для ефективного тренування на пісочниці або біжи на пляжі в м’якій ділянці пісків. Розділіть завантажувальний сеанс на піски в чотири розділи. Запустіть чотири довжини 10-дюймової пісочниці, потім відразу ж запустіть чотири десять ярдів на твердій грунті. Відпочинок протягом двох хвилин. Запустіть три 20-дюймові довжини пісочниці, а потім запустіть три тижні на 20 ярдів на регулярній основі. Якщо ви працюєте в пісочниці з довжиною 10 футів, просто поверніть навколо після виконання довжини і повернетеся на протилежну сторону. Візьміть три хвилини перерви. Виконайте два дюйми 30 дюймів у піщанику та дві 30-дюймові тире на твердій землі. Відпочинок протягом чотирьох хвилин. Завершіть тренування на пісочниці з кінцевим боєм 40-дюйм, що пробігає у пісочниці, а потім на 40-дюймовий тире на твердій поверхні.

Пліометричне кондиціонування

Пліометричне тренування створює потужність у позасезонний період завдяки різноманітності стрибків та обмежуючих рухів. Цей вид вправ може бути змінений відповідно до вашого конкретного виду спорту. Наприклад, якщо трек і поле є вашим спортом, різноманітні стрибки із об’єктів різної висоти, а потім другий стрибок з нижньої поверхні допоможуть вам побудувати силу ноги для різних подій. Тим не менш, цей вид вправ може також створити потужність у вашій верхній частині тіла, а також.

Пліометричні вправи

Поставте висоту на два фути біля поверхні, на яку плануєте стрибати. Скидайте з коробки на поверхню, потім відразу стрибайте так високо, як ви можете в повітря. Щоб створити більше опору для додаткової потужності, стрибайте в пісочницю, а потім стрибайте в повітря якомога вище. Щоб побудувати верхню частину тіла, додайте паузу під час віджимання, в якій ви плескаєте руки разом. Виконайте базовий натискання, після того, як ви натиснули верхню частину тіла на півдорозі, призупиніть і плескайте руки до закінчення руху відштовхування.