Ознаки депресії через смерть у сім’ї

Смерть близького члена сім’ї може бути спустошливою, і почуття депресії є одними з найбільш поширених реакцій. Розмежування між фазою депресії звичайного процесу скорботи та настанням клінічної депресії може бути складним. Відповідно до Університету штату Массачусетс Дартмут, Центр консультацій, такі фактори, як якість відносин, кількість “незавершеного бізнесу” і почуття провини, а також особистість загиблих можуть призвести до різних способів впоратися з горем. Важливо визнати різницю між нормальною скорботою та депресією, щоб потерпілий міг знати, коли шукати професійну допомогу.

Втрата надії

Коли смуток, що супроводжує втрату, перетворюється на клінічну депресію, загиблий людина може почати відчувати, що немає сподівань знову відчути радість або повернутися до нормального життя. Гарвардський Медичний Шкільний Посібник з охорони здоров’я сім’ї стверджує, що безнадійність може супроводжуватися відчуттям нікчемності. Втрата надії та самодостатності може спричинити появу емоційної спіралі, що призводить до поглиблення депресії та збільшує потребу в лікуванні та консультуванні.

Захоплення смертю

Посібник медичної школи Гарварду також показує, що постійні думки про смерть та самогубство після втрати близького члена сім’ї свідчать про те, що загиблих людина може страждати від клінічної депресії. Незважаючи на те, що інтенсивно помирати коханого, це почуття, що життя більше не варто жити, і що смерть дає бажане полегшення від емоційних страждань, роблять пошук обов’язкової професійної допомоги.

Неконтрольований плач

Плач – нормальна і здорова частина повсякденного життя. Шон (Yifei) Xie пише в “Чому ми плачемо?” В Дартмутському Бакалавратському Журналі Науки про те, що кілька гормонів стресу, таких як пролактин і лейцин-енцефалін, виділяються з організму через емоційні сльози. Ця очищаюча реакція особливо корисна для людей, які займаються стресами горя та втрат. Проте постійний і неконтрольований сигнал плачу про те, що загиблий людина може бути клінічним депресією.

Нерозумне мислення

Короткі польоти фантазії, мрійливості та втіхи в спогадах про щасливі часи – це всі звичайні механізми подолання під час надмірного стресу або горя, що забезпечує тимчасову перерву від глибокої втрати. Але, за даними Американського союзу раку в “Допомагаючи втраті коханої людини”, коли людина, яка страждає горем, починає вірити в те, що не є правдою (брехні) і, можливо, навіть переживає галюцинації, лінія між здоровою скорботою та клінічною депресією Було перехрещено та професійна допомога на порядку денному.

Фізичні симптоми

Поряд з психологічними та емоційними симптомами, деякі фізичні симптоми вказують на наявність клінічної депресії. Відповідно до посібника Гарвардської медичної школи, ознаки того, що процес скорботи перейшов у повноцінну депресію, включають постійні головні болі, серцебиття, запаморочення, порушення травлення та навіть біль у грудях. Важливо зазначити, що професійна оцінка необхідна для визначення точної причини будь-яких серйозних фізичних симптомів та прийняття рішення щодо належного курсу лікування та подальшої допомоги.